• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2154029,656
  % -0,11
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

18 Yaş Altı Banka Hesabı Açma Velisiz

18 Yaş Altı Banka Hesabı Açma Velisiz

Genç yaşlarında birikim ve yatırım hesabı açtırmak isteyenler 18 yaş altı banka hesabı açma velisiz nasıl olabilir? Bu konuda bilgi almaya gayret göstereceğiz. Bu durumda yapılması gerekenler hakkında biraz bilgi vermeye çalışalım.

Banka hesapları genel anlamda birçok işlemi çok basit bir şekilde gerçekleştirmeniz için fırsat tanımaktadır. 18 yaş üstünde olsun, 18 yaşın altında olsun herkes için banka hesabı gerekebilir. 18 yaşında altında olan bir birey aslında ebeveyninden aldığı paraları biriktirmek için dahi bu şekilde bir birikim hesabı açtırabilir. Her türlü alışverişinde bu banka kartını kullanabilir ve harcamanın gözlemlenmesi açısından da aslında avantaj sağlamaktadır.

18 yaşını doldurmuş kişi aslında herhangi bir veliye İhtiyaç olmadan rahatlıkla banka hesabı açabilir. 18 yaş altı için ise burada veli izni gerekmektedir.

18 yaş altı banka hesabı açma

18 yaş altı banka hesabı açma

İş Bankası 18 Yaş Altı Hesap Açma

18 yaş altı banka hesabı açma velisiz şekilde işlem yapmak için birtakım özellikli bankalar vardır. İş Bankası ”İlk imza” ismi ile açtığı bu kampanya gereğince 12 ile 18 yaş arasındaki gençlerin kapsayan şekilde banka hesabı açtırmaktadır. Ancak burada da yine veli ile birlikte İş Bankası şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Buradan işlem yapılabilir.

Akbank 18 Yaş Altı Banka Hesabı

Yine banka hesabı açtırmak isteyen gençler için Akbank da bir işlem yapmaktadır. Bunun için Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. 18 yaş altındaki kişiler için banka hesabı açılabilir. Ancak bunu da yine de veli izni gerekmektedir. Velinizle birlikte Akbank şubesine giderek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Junior Hesap Açma

Vakıfbank tarafından sunulmuş olan Junior hesap sistemi hakkında bilgi verelim. Vakıfbank Junior hesabı 18 yaşında altında herkes tarafından açılabilmektedir. Para biriktirmek için ve yatırım yapmak için güzel bir fırsattır. Banka hesabı direkt olarak kişi üzerine olmaktadır. Hemen hemen bütün bankacılık işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Çektirmek için güzel bir fırsat olarak sunulmaktadır. Bankacılık işlemi gerçekleştirmek için yapılabilecek bir sistem olarak sunulabilir.

çocuklar için banka hesabı açma

çocuklar için banka hesabı açma

Finansbank 18 Yaş Altı Hesap Açma

18 yaş altı banka hesabı açma velisiz işlemler için Finansbank’ta bir fırsat sunmaktadır. Bu fırsat dahilinde 18 yaş altı gençler para biriktirmek için banka hesabı açabilirler. Finansbank şubesine giderek bu konuda bilgi vermeleri dahilinde banka hesabı açılacaktır. Banka kartı isteğe bağlı olarak gönderilmektedir. Bu banka kartında banka hesabında bulunan paraya göre harcama şansına sahip olurlar.

 

Bir önceki yazımız olan IBAN Numaraları Kaç Haneli Olur? (IBAN No Nedir) başlıklı makalemizde garanti bankası iban kaç haneli, hesap no kaç haneli ve iban kaç haneli iş bankası hakkında bilgiler verilmektedir.