• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2225242,132
  % 0,33
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2023

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2023

Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse bütün bankalar, zaman zaman yapmış oldukları kampanyalar ile müşterilerine çok cazip fırsatlar sunmaktadır. 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar ise, nakit ödeme yapamayan kullanıcılar için bir fırsat tanımaktadır. Öyle ki; kredi çekmeye ihtiyacınız var ve işleri yoluna koymanız için bu kredi şart diyelim. Krediyi çektikten sonra; 6 ay içerisinde birikim yaparak geri ödemeniz gerekiyor. Kredi ödemelerini aylık olarak yapmak istemeyen banka müşterileri; 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar ile çalışarak; 6 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmadan, nakit paranızı alabilirsiniz.

Aynı zamanda elinizde çek bulunuyorsa; bankalar ile bu çeki kırdırabilirsiniz. Çek kıran bankalar hangileridir?

Ertelemeli Kredi Ne Demektir?

Ertelemeli kredi, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir fırsattır. Öyle ki, banka müşterileri kredileri onaylandıkları günden itibaren 6 ya da 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmazlar. Maddi konuda zor durumda olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bu kredi türü; oldukça avantajlı sayılabilir.

Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

6 ertelemeli kredi başvurusu yapabilmek için, başvuru yapmak istediğiniz bankanın böyle bir hizmet verip vermediğini kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer bankanız bu hizmeti vermiyorsa; 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında araştırma yapmalı ve sizin için en uygun olan bankayı tercih etmelisiniz. Bugün bu içeriğimizde sizler için 3 ya da 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar konusunda bilgi vereceğiz. Aşağıda yer alan içeriğimizde; 6 ay ertelemeli kredi veren bankaları görebilirsiniz.

3023
3 – 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Aşağıda yer alan bankalar; müşterilerinin isteklerine bağlı olarak 3 ya da 6 ay ertelemeli kredi verebilmektedir. 3 ya da 6 ay arasında bireysel olarak tercih yapabilir ve başvurularınızı bu yönde şekillendirebilirsiniz. Fakat belirtmekte fayda olan bir husus var ki; normal kredilere nazaran 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar, biraz daha fazla faiz almaktadır.

1. Ziraat Bankası
2. ING Bank
3. Vakıf Bank
4. Türkiye Ekonomi Bankası
5. QNB Finansbank
6. Denizbank
7. HalkBank
8. Yapı ve Kredi Bankası
9. Garanti Bankası
10. Türkiye Finans Bankası

ATM

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Yukarıda yer alan başlıkta da sıralamış olduğumuz gibi Türkiye’de faaliyet göstermekte olan neredeyse bütün kamu – özel bankalar 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Eğer siz de 6 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız; bankanızın internet şubesinden de kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Zira başvurular ücretsizdir. Eğer Kredi puanınız yetiyorsa, banka size 6 ay ertelemeli kredi verecektir. Buna ek olarak aynı şekilde 3 ay ertelemeli kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cepteteb İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde bedava kredi kartı, cepteteb faiz oranları ve cepteteb müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.