• YARIM ALTIN
  1.579,50
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  7,9701
  % 0,37
 • € EURO
  9,4633
  % 0,61
 • £ POUND
  10,4074
  % -0,06
 • ¥ YUAN
  1,1897
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,1039
  % 0,21
 • BITCOIN
  103832,201
  % -0,38
 • BIST 100
  1.190,63
  % -0,64

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Polat Alemdar Gelecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Polat Alemdar Gelecek mi?

Kurtlar Vadisi dizisi ile akıllara kazınan Polat Alemdar karakterinin oynayan Necati Şaşmaz için flaş iddia. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Polat Alemdar mı gelecek söylentisi ortalıkta dolanmaya devam ediyor. Necati Şaşmaz EDHO dizisine gelecek söylentisi yeni sezon için bekleyenleri oldukça meraklandırmış durumda.

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileri uzun yıllar ülkemizin en çok izlenen dizisi olmaya devam etti. Kurtlar Vadisi dizisinde başrol olarak oynayan “Çakır” öldükten sonra dizide koltuğunu Polat Alemdar’a bıraktı. Hem Çakır hem de Polat Alemdar döneminde ülkenin en çok izlenen ve en çok beklenen dizisi olmayı başardı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin belirsizliği hala devam ediyorken ortaya atılan Polat Alemdar EDHO’a mı gelecek iddaası ortalığı oldukça karıştırdı. Pana Film ve Necati Şaşmazdan Kurtlar Vadisi Pusu hakkında henüz bir duyuru yapılmadığı için haliyle insanlar da ortaya atılan bu iddaaya inandı. Ancak Polat Alemdar’ın EDHO’a geleceği doğru mu henüz bilinmiyor. Henüz hiçbir şekilde açıklama yapılmayan Kurtlar Vadisi Pusunun bu sezonda oynamayacağı kesin olmasa da belli gibi birşey.

Polat Alemdar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a (EHDO) Gelecek mi ?

İnsanların oldukça fazla merak edildiği bu konu ise henüz muamma da ancak biz bu durumun sadece bir söylentiden ibaret olduğunu düşünmekteyiz. Necati Şaşmaz’ın EDHO’a gelmesi söz konusu olsa bu durum resmi hesaplardan kesinlikle şimdiye kadar yayınlanmış olurdu. Henüz net bir açıklama olmasa da bu söylentinin sosyal medya üzerinden spekülasyon yaratmak için ortaya atıldığını tahmin etmekteyiz.

Polat Alemdar’ın EDHO’da Yeni Adı

İddaalar öyle abartıldı ki çoğu kişi Necati Şaşmaz’ın EDHO dizisindeki isimleri diye farklı farklı isimler bile söylemeye başladı. Ancak dediğimiz gibi resmi bir açıklama yapılmadığından da belliki bu durum tamamen boş bir söylenti gibi.

 

Bir önceki yazımız olan Yunanistan'dan Küstah Tehdit! Dendias'tan Türkiye'yi "Felç Edecek" Yaptırım Çağrısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.