• YARIM ALTIN
  8.060,00
  % -0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8248
  % 0,04
 • € EURO
  35,2439
  % -0,18
 • £ POUND
  41,7711
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5201
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,3687
  % -1,99
 • BITCOIN/TL
  2109778,393
  % 0,16
 • BIST 100
  10.771,36
  % 0,29

Hakkımızda

Serbestpiyasa.net olarak bireylerin banka hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmasını sağlıyoruz. Bununla beraber bankaların sunduğu krediler, yatırım fırsatları ve daha fazlasını anında öğrenebilirsiniz. Ekonomik nedenlerden ötürü ihtiyaç kredisi talebinde bulunmak isteyen bir tüketici, birçok kaynaktan araştırma yaparak doğru olan bilgiye ulaşabilmektedir. Zaten teknolojik gelişimler de bu fırsatı tüm tüketicilere sunmaktadır. Öte yandan sitemiz, hakkımızda sunduğumuz tüm bilgilerle beraber hangi kategorilerde bilgi paylaşımında bulunduğunu da açıklamaktadır.

Sitemizde banka ve kredilerin yanı sıra kredi notu ve kredi kartları hakkında da detaylı bilgiler bulunmaktadır. Bu kapsamda kredi notunu etkileyen faktörler, kredi notunu yükseltme yolları ve buna benzer pek çok içeriği bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca bankaların sunduğu kredi kartları ve avantajlarını da en güncel haliyle takip edebilirsiniz. Elbette bu bilgiler sunulurken kripto para piyasasından da bahsetmek gerekiyor. Çünkü kripto para yatırımı gerçekleştiren çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu sanal paralardaki tüm gelişmeler de sitemizden paylaşılmaktadır. Ek olarak sitemizin ana sayfasında en çok yatırım yapılan kripto paraların anlık değişim rakamlarını da takip edebilirsiniz.

Serbestpiyasa.net olarak hakkımızda sizlerle paylaştığımız bilgiler bunlarla da sınırlı değil. İş kurmak isteyen veya para kazanma yolları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin de artık sitemizi sık sık ziyaret etmesi gerekmektedir. Çünkü girişimcilik adına her bilginin yer aldığı sitemizde iş kurmak isteyenlere özel bilgiler paylaşılmaktadır. Gerek ek işler gerekse evde yapılabilecek işlerle ilgili aradığınız her bilgiye sitemiz üzerinden anında ulaşabileceğinizi unutmayın.

Misyonumuz

Kapsamlı bir finansal bilgi sitesi olarak daima doğru ve güncel bilgileri, kategorilerimize giriş yaparak takip edebilirsiniz. Misyonumuz, ülkemizdeki tüm bireyler için finansal anlamdaki güncel bilgileri uygun bir dille aktarmaktır.

Vizyonumuz

Sitemizin vizyonu tamamen özgünlük üzerine kurulmuştur. Bu nedenle içeriklerimiz herhangi bir platformdan alınarak oluşturulmamaktadır. Vizyon olarak amacımız, Türkiye’nin en büyük finansal bilgi kaynağı olmak ve ziyaretçilerimizden gelen fikir ve düşüncelerle gelişmeye devam etmektir. O halde yeni kesintisiz finansal bilgi kaynağınız olan sitemizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret etmeye başlayabilir ve ihtiyacınız olan her bilgiye anında erişebilirsiniz..