• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2227132,595
  % 0,26
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara; QNB Finansbank’ın bir ürünü olan dijital bankacılık uygulamasıdır. 2012 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Dijital bankacılığın Türkiye’deki ilk örneği olmasından mütevellit değerlidir. Bu bağlamda, birçok kişinin aklında Finansbank Enpara hesabı nasıl açılır sorusu bulunmaktadır.

İnternetten Banka Hesabı Açma (Bankaya Gitmeden Hesap Açma)

Banka işlemlerinin artık daha kolay, elektronik platformlar, atm’ler, mobil uygulamalar sayesinde daha kolay bir hale geldiği dönemde internetten banka hesabı açma işlemi mümkün iken banka şubelerine gitmek oldukça zor ve gereksiz olarak görünüyor.Peki bu şekilde, bankaya gitmeden hesap açma işlemi gerçekleştirebilmemiz gerçekten mümkün mü? Bu makalemizde bu konuya geniş bir bakış atmaya çalışacağız.  İnternetten Banka Hesabı Açma İşlemi Nedir? Dönemimizin bize sağladığı kolaylıklar ve pandemi dönemi de

İlgili İçerik

Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılıyor?

Enpara hesabı açtırmak için yalnızca online işlemler yapılmalıdır. İnternetten banka hesabı açma konusunda en gelişmiş sistemlerden birisi enpara olarka ön ğlana çıkmaktadır.

İnternetten banka hesabı açma işlemlerini enpara üzerinden gerçekleştirmek için aşağıdaki adımların takip edilmesi gerekmektedir.

 1. Bankanın resmi internet sitesine girilmelidir. Vadesiz mevduat hesabı için oluşturulan kısma tıklanmalıdır.
 2. Açılan sayfada, sizden TC kimlik numaranız başta olmak üzere doğum tarihi ve iletişim numarası gibi bilgiler istenecektir.
 3. Bu bilgileri girmenizin ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekmektedir.
 4. Son aşamada ise e-posta adresinin yanı sıra eğitim ve çalışma durumuna ait bazı bilgileri girmelisiniz.
enpara hesabı nasıl açılıyor

enpara hesabı nasıl açılıyor

İnternetten Enpara hesabı açma işlemleri için yukarıdaki süreçleri tamamlamanızın ardından online başvuru kısmı bitecektir. Bu etaptan sonra birkaç gün içerisinde Enpara.com müşteri danışmanı tarafından aranacaksınız. Enpara hesabınızın açılması için adresinize gelecek olan görevli; hangi tarihte ve saatte geleceği konusunda size bilgi verecektir. Evrakların imzalanmasının ardından Enpara hesap kartınızı teslim alacaksınız.

Döviz Makas Aralığı En Az Olan Banka Hangisidir?

Döviz makas aralığı; döviz kurunun alım fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farkı temsil etmektedir. Ekonomi ile yakından ilgilenen kişiler için döviz makas aralığının önemi bir hayli fazladır. Bu noktada, birçok kişinin aklında makas farkı en az olan banka hangisidir sorusu bulunmaktadır. Döviz Makas Aralığı Nedir? Döviz kurunun alım ile satım fiyatı arasındaki farkı belirten döviz makas aralığı; bankalar tarafından sunulmaktadır. Tüketicilerin yatırım kararlarını etkileyen bir faktördür. Bunun yanı sıra

İlgili İçerik

Finansbank Enpara Hesabı Özellikleri

Finansbank Enpara hesabı nasıl açılır işlemlerinin tamamlanmasının ardından Enpara hesabınızla birçok işlem yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Fatura ödeme, telefon hatlarına TL yükleme, motorlu taşıt vergisi ödeme, şans oyunlarına para aktarma ve tüm bankalara EFT geçme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

finansbank enpara hesabı özellikleri

finansbank enpara hesabı özellikleri

Bankaların EFT Saatleri ve EFT Günleri 2023

Merhaba değerli serbestpiyasa okurları. Birçok insanın ödeme yapacağı veya ödeme alacağı zaman sorguladığı bir konu olan bankaların eft saatleri ve eft günleri hakkında aklınızdaki tüm soruları bu makalemiz ile çözüme ulaştıracağız. Malum 2021 yılındayız ve her bazı yıllarda bankaların eft saatleri ve eft günleri değişiklik göstermektedir. Bizler de sizler için 2021 bankaların eft saatleri ve eft günleri nelerdir bunları paylaşacağız. EFT Nedir En basit anlatımı ile birbirinden farklı iki banka

İlgili İçerik

Enpara; dijital bir bankacılık uygulaması olduğu için herhangi bir hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Bunun yanı sıra, şube masrafları bulunmaz. EFT, havale ve fatura ödemeleri için herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Şubeye gitmeden hesap açma işlemi nasıl olur diye fazla düşünmenize gerek yok! Kayıt olmanın çok kolay olduğu Enpara; aynı zamanda her müşteriye özel müşteri numarasıyla ve online girişler için mobil onay koduyla ve bazı sitelerde Enpara müşterilerine özel indirimleriyle hem güvenli hem de avantajlı bir bankacılık uygulaması olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sanal Pos Başvuru Evrakları Neler? başlıklı makalemizde Akbank sanal pos entegrasyonu c#, Garanti pos cihazı almak için gerekli belgeler ve Mail Order ile sanal pos arasındaki fark hakkında bilgiler verilmektedir.