• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2225241,462
  % 0,19
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri Hangileri?

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri Hangileri?

Günümüzde kredi kartı başvurusu yapıldığında bununla ilgili olarak onaylandığı zaman kredi kartı dağıtım şirketleri yetkilendirilir. Her banka farklı kredi kartı dağıtım şirketleriyle çalışma gösterse de genellikle aynı şirketler üzerinde dağıtım gerçekleştirilir. Kredi kartı dağıtım şirketleri arasında en çok kullanılan şirketler şu şekildedir;

 • Kuryenet Firması
 • Aktif İleti Firması

Bankalar bu firmalarla işbirliği içerisinde kredi kartı gönderimi yapmaktadır. Kredi kartı gönderimine geçilmeden öncem müşteriler bankalara başvuru yapar. Başvuru yapıldıktan sonra bankalar onaylayıp kredi kartlarını ilgili şirkete teslim eder. Şirketler yoğunluğa göre 15 gün içerisinde kredi kartını sahibine teslim eder.

kredi kartı dağıtım firmaları

kredi kartı dağıtım firmaları

Kuryenet Kredi Kartım Nerede? Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartının nerede olduğunu öğrenebilmek için öncelikle hangi kurye dağıtım şirketiyle anlaşıldığını bilmek gerekir. Bununla ilgili eğer kuryenet ile çalışılıyorsa www.kuryenet.com adresinden gönderi sorgulama bölümünden sizin adınıza gelen kargoyu sorgulayabilirsiniz. Kredi kartının yoğunluğa göre 15 gün içerisinde evinize teslim edilir. Kredi kartını halen bu süre içerisinde ulaşmadıysa iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Bankaların EFT Saatleri ve EFT Günleri 2023

Merhaba değerli serbestpiyasa okurları. Birçok insanın ödeme yapacağı veya ödeme alacağı zaman sorguladığı bir konu olan bankaların eft saatleri ve eft günleri hakkında aklınızdaki tüm soruları bu makalemiz ile çözüme ulaştıracağız. Malum 2021 yılındayız ve her bazı yıllarda bankaların eft saatleri ve eft günleri değişiklik göstermektedir. Bizler de sizler için 2021 bankaların eft saatleri ve eft günleri nelerdir bunları paylaşacağız. EFT Nedir En basit anlatımı ile birbirinden farklı iki banka

İlgili İçerik

Bankalar bu konuda hizmet veren dağıtım şirketleriyle iletişime geçerek kredi kartlarını teslim eder. Kredi kartlarının teslim edilmesi için başvuru yapan müşterilerin kendi adreslerini belirtmesi gerekir. Ayrıca bazı durumlarda kredi kartının sahibine teslim edilmesi gerekmektedir. İletişim numarası üzerinden iletişime geçerek kredi kartının istediğiniz tarihte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bununla alakalı olarak kartlarınızı şube üzerinden teslim alabileceğinizi belirtebilirsiniz.

Kuryenet İletişim Bilgileri Nedir?

Kredi kartı dağıtım şirketleri ile çalışan bankalar başvurudan hemen sonra kartları teslim eder.

kredi kartı dağıtım şirketleri

kredi kartı dağıtım şirketleri

Kredi kartı dağıtım şirketlerinin iletişim numaraları şu şekildedir;

 • Kuryenet: 0212 444 93 93
 • Aktif ileti: 0850 333 03 27
Kredi Kartı Aidatı Yasal Mı 2023

Kredi kartı aidatı yasal mı 2021 yılı itibari ile artık farklı bir yanıta sahip. Yeni yılın ilk aylarında BDDK tarafından yayınlanmış olan yeni yönetmelikten bir süre öncesine kadar neredeyse bütün kredi kartı kullanıcılarının şikayetci olduğu bir durumdu.BDDK tarafından yayımlanan yönetmeliğin ardından bankalar kredi kartı aidatı konusunda köklü bir değişime gitti ve tüm yönetmelikler baştan sona değişti.

İlgili İçerik

Numaralı adreslerden kredi kartı dağıtım şirketlerine ulaşabilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden ulaşarak kredi kartınızın ne durumda olduğunu ve ne zaman teslim edileceği hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Bunun için kuryenet ve aktif ileti kredi kartı dağıtım şirketlerinin müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Günümüzde çok fazla kredi kartı başvurusu olduğu için bu konuda dağıtım şirketleri yoğun olmaktadır. Yoğun oldukları gerekçesiyle 15 güne kadar teslim günü bulunmaktadır. Genellikle 1 hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Nitelikli Eleman Desteği (Nasıl Sağlanırı) başlıklı makalemizde e-devlet kosgeb, girişimciye destek ve işletme geliştirme destek programı nitelikli eleman istihdam desteği başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.