• YARIM ALTIN
  8.467,00
  % -0,88
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0449
  % 0,00
 • € EURO
  36,1350
  % 0,35
 • £ POUND
  42,7296
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  4,5495
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3796
  % -0,05
 • BITCOIN/TL
  2249436,426
  % 1,48
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık?

Passolig, futbol sever taraftarların güvenli bir şekilde stadyuma girebilmelerini sağlayan bir e – bilet sitemidir. Passolig gişeleri kaça kadar açık sorusunun cevabını merak eden taraftar sayısı, azımsanamayacak kadar fazla. Passolig gişeleri, çalışma günleri ve mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Resmi bayramlar haricinde, hafta içi sabah 07:00’da açılan passolig gişeleri, akşam 19:00’da kapanmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya giren sistem ile, profesyonel ligde oynayan takımları izlemek ve kombine bilet alabilmek için passolig kart sahibi olmak mutlaka gereklidir.

Passolig Kart Nedir?

2015 yılında yasal olarak uygulamaya giren Passolig kart, kağıt biletlerin yerine sacede futbol severlere özel olarak tanımlanan kart ile stadyuma girişlere olanak vermektedir. Passolig kart sistemine geçilmesiyle birlikte artık eskilerden aşina olduğumuz kağıt bilet devri sona ererken, taraftarlar tarafından alınan passolig kartlar; elektronik bilet vasfı taşımaktadır. Passolig kartın en büyük avantajı ise stadyum gişelerinde bekleyerek zaman kaybetmeden kolaylıkla giriş yapma fırsatı tanımasıdır.

Passolig Kart

Passolig Kart

Passolig kart, alışverişlerde de kullanılabilen; yapılan her alışverişte taraftarı olunan futbol takımına destek sağlamanızı sağlayan bir elektronik karttır. Bunun yanı sıra taraftarlar ve futbol severler, stadyumun önünde kuyruk beklemelerine gerek kalmadan kendi koltuklarına geçerek, maçın başlamasını rahat rahat beklemektedir.

Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig kart başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Çevrenizde Passolig üyesi bir iş yeri varsa, oradan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Fakat çevrenizde üye iş yeri yoksa, www.passolig.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilir ya da mesai saatleri içersinde stadyum gişelerinden passolig kart başvurusu yapabilirsiniz.

Passolig kredi kartınız varsa, maç bileti satın almak için www.passolig.com.tr adresine giriş yaparak bilet almak istediğiniz maçı seçerek biletinizi oldukça kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir husus ise; kartınız ön ödemeli oluğundan dolayı, bilet parasının içerisinde bulunması gerekmektedir.

Passolig Gişeleri Çalışma Saatleri Nelerdir?

Passolig gişeleri, hafta içi 07:00’da açılmakta, 19:00’da ise kapanmaktadır. Fakat Passolig stad gişeleri maç günlerinde maç başlangıç saatlerine kadar açık kalmaktadır. Passolig gişeleri hafta sonları kapalıdır. Lakin stad girişinde durum biraz daha farklıdır. Stad gişeleri, hafta sonları da açıktır.

Passolig Kart

Passolig Kart

Passolig Gişeleri Mesai Saatleri

Passolig gişeleri mesai saatleri: Ramazan Bayramı, Arefe Günü, Kurban Bayramı, 1 Ocak ve diğer resmi tatil günlerinde kapalıdır fakat stad gişeleri resmi tatillerde maç varsa, açılmaktadır. Bunların haricinde ise yalnızca çalışma günlerinde futbol severlere hizmet vermektedirler.

 

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır? başlıklı makalemizde akbank kredi kartı yorumları, chip para kullananlar ve chip para nerelerde geçerli hakkında bilgiler verilmektedir.