• YARIM ALTIN
  8.450,00
  % -1,08
 • AMERIKAN DOLARI
  33,2358
  % 0,00
 • € EURO
  36,0310
  % 0,18
 • £ POUND
  42,6621
  % -0,07
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3823
  % -0,14
 • BITCOIN/TL
  2250011,339
  % 1,47
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Şok Market Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2023

Şok Market Bayilik Veriyor Mu, Şartları Neler 2023

Ülkemizin en büyük ve önemli olan market zincirlerinden biri olan Şok market bayilik veren, tamamen Türk yatırımcılar tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin 74 şehrinde aktif olarak faaliyet veren Şok market, uzun bir süre önce Yıldız Holding tarafından satın alındı. Bu el değişiminin ardından, Şok market bayilik şartları da değişti.

Şu içeriğimize de göz atmak isteyebilirsiniz. – Varlık Yönetim Şirketine Borç Ödenmezse Ne Olur ?

Şok Market Bayilik Veriyor Mu?

Şok market bayilik fikri, birçok kişiye göre karlı bir iş olarak görülebilmekte. Ki haklı olarak, ülkemizde ucuz ve kaliteli gıda, tekstil ve temizlik satışı yapan bu market zinciri; aktif olarak milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Bir süre öncesine kadar kişilere bayilik veren Şok market zinciri, Yıldız Holding tarafından satın alınmasının hemen ardından Şok market bayilik – Franchise şartlarında köklü değişimler yapıldı.

Şok Market Bayilik

Şok Market Bayilik

2021 şok market bayilik, güncel olarak firma tarafından verilmemekte. Yıldız Holding, Türkiye’nin 74 ilinde 4 Bin 600 market sayısına ulaşan Şok market zincirinin sahibi olduktan hemen sonra, bayilik verme sistemini durdurma kararı aldı. Birçok kişinin bayilik almayı düşündüğü şok market, artık bayilik taleplerine ne yazık ki olumsuz geri dönüş yapmakta.

Şok Market Bayi Olma Şartları Neler?

Müşteriler için hesaplı ve aynı zamanda kaliteli ürün sunan, alışveriş olanağı tanıyan Şok market zinciri, aynı zamanda Avrupa Birliği tarafından Ürün güvenliği ve kalite yaklaşımı referansı almıştır. 2021 Şok market bayilik sistemi durdurulmuş olsa da, bir süre önce Şok market kişilere bayilik vermekteydi. Şok market zinciri için bayilik almak isteyen kişiler; gerekli olan kontrollerden ve eğitimlerden geçmekteydi. Yalnızca eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler, Şok market bayilik alabiliyordu. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi günümüzde bayilik sistemi kaldırıldığı için, bu şartlar da geçersiz sayılıyor.

Şok Market Bayilik

Şok Market Bayilik

Şok Franchise Bedeli 2021

Şok Market’in resmi internet sitesinde de yer alan bilgiye göre, Şok market bayilik ya da franchise vermemektedir. Firma, yalnızca Yıldız Holding tarafından yönetilmekte, bayilikler yalnızca Şok market zincirinin bünyesinde bulunduğu Yıldız Holding tarafından açılabilmektedir. Detaylı bilgi için Şok market müdürlükleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En iyi iş fikirleri nelerdir? başlıklı makalemizde en iyi iş fikirleri ve İş Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.