• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2229389,333
  % 0,22
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Vakıf Katılım Kimin? Yönetim Kurulu

Vakıf Katılım Kimin? Yönetim Kurulu

Vakıf katılım bankası katılım bankası olması sebebiyle faizsiz bankalardan bir tanesidir.  Son günlerde sorulmaya başlanan vakıf katılım kimin sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Katkı payı esasına dayalı bankalardan olan vakıf katılım bankası bir çok şehirde şube ve atm’leri aracılığı ile hizmet vermektedir.

Şekerbank Kimin? Ortaklık Yapısı

Kuruluş yılı 1953 olan Şekerbank 40 yıldan fazla bir süre sonra hisselerinin bir bölümünü halka açarak büyümüş ve halen varlığını devam ettiren bir banka kuruluşudur. Son günlerde gerçekleşen şekerbank kimin sorusuna tüm ortaklık yapılarıyla birlikte değineceğiz.Şekerbank Kimin Şekerbank tarafından resmi sitelerinde yayınlanan ortaklık yapısı bilgileri aslında şekerbank kimin sorusunun resmi cevabı niteliği taşıyor. Yine kendi makamlarında yaptıkları açıklamaya göre ortaklık yapısında en çok pay sahibi olan kuruluş

İlgili İçerik

Vakıf Katılım Kimin?

Vakıf Katılım bankası 25.06.2015 tarihinde anonim şirket olarak kurulmuş olup 2016 yılında ise faaliyet iznine kavuşmuştur. Bankanın tüm sermayesi isiminden de anlaşılacağı üzere vakıflara aittir. Bu vakıflar:

vakıf katılım kimin

vakıf katılım kimin

 • Bayezid Han-ı Sani (II.Bayezid) Vakfı,
 • Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I.Mahmut) Vakfı,
 • Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II.Mahmut) Vakfı,
 • Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakfı

şeklinde listelenebilir. Ödenmiş sermaye tutarı ise 3.220.000.000 tutarındadır. Bu da ilk başta sorduğumuz soruya verebileceğimiz bir cevaptır. Vakıf Katılım bankası yukarıda ismi geçen vakıflara aittir.

ICBC Kimin? ICBC Bank Turkey Hangi Ülkenin?

Ülkemize yabancı yatırımcılar aracılığı ile girmiş birçok bankalar bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan icbc bankası için icbc kimin sorusu sorulmaktadır. Ülkemize girmiş olan ve pek çok ilimizde şubesi, atmsi bulunan aktif olarak hizmet sağlayan ICBC Bank Turkey hakkında detayları açıklamaya çalışacağız.ICBC Kimin? İngilizce tam açılım ifadesi Industrial and Commercial Bank of China Limited (ICBC) olan banka, ülkemizde Çin Endüstri ve Ticaret Bankası ismiyle hizmet vermektedir. İsminden

İlgili İçerik

Vakıf Katılım Bankasının yönetim kurulu ise:

vakıf katılım bankası yönetim kurulu

vakıf katılım bankası yönetim kurulu

Öztürk ORAN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

NACİ AĞBAL

Yönetim Kurulu Üyesi

 

OSMAN ÇELİK

Yönetim Kurulu Üyesi

 

İLHAN ALBAYRAK

Yönetim Kurulu Üyesi

 

MUSTAFA ERDOĞMUŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

 

İKRAM GÖKTAŞ

Genel Müdür

Bir önceki yazımız olan Anında Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar 2023 başlıklı makalemizde gelir belgesi olmadan kredi, gelir belgesi olmadan kredi imkanı ve gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.