• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2153906,717
  % -0,10
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

VDF Kredi Başvurusu ve Sorgulama 2023

VDF Kredi Başvurusu ve Sorgulama 2023

Volkswagen Doğuş Finans, araba alacak nakdi bulunmayan veya elinde bulunan nakdi başka alanlarda kullanmak isteyen bireyler için uygun fiyatlarla finansman sağlıyor. Çünkü, insanların hayalleri ile arzuları arasında bir miktar farklılıklar bulunduğunu biliyorlar. Bu nedenle, en uygun koşullarla müşterilerini buluşturmak istiyorlar. Sağlanan finansmana ise kısaca vdf kredi deniliyor. Bu yazımızda ise sağlanan finansmanın başvuru koşullarından, finansmanın hesaplamalarına kadar geniş alanda bilgi vermeye çalışacağız. Elbette burada bulunan bilgilerin ön bilgilendirme olduğunu unutmamalısınız.

VDFKredi

vdf kredi

VDF Kredi Nedir?

VDF, adından da anlaşılacağı üzere, Volskwagen ve Doğuş gibi devasa iki grubun bir araya gelmesi ile oluşur. Nedeni ise oldukça açıktır. Binlerce araba üreten bir firmanın, araba satışlarını kolaylaştırmak istemesi oldukça doğal karşılanabilir. Bu durumda ise gereken finansmanı sağlamaya hevesli büyük bir firma ile çalışması oldukça normaldir. Bu iki büyük şirket, bir araya gelerek, araba almak için talepleri olan insanlara kendi ürünlerini satmak istemektedirler. Bu açıdan bakıldığında, hem arabalar satılır hem de kredi hizmeti sağlanmış olur.

VDF, Özünde bu iki hizmetin birleşimini pazarlamaktadır. Ancak pazarlama denilince genellikle insanların zihninde kötü bir intiba kalıyor gibi durabilir. Burada bulunan amaç, kazan-kazan ilişkisidir. İki büyük şirketler grubu bir araya gelerek, düşük faiz ve farklı seçeneklerde kredi şartları sunabilmektedir. Çatı şirket olarak ise vdf grup adı kullanılmaktadır. Bu durumdan ise müşteriler faydalanmaktadır. Örneğin; kredi sunumları çok çeşitlidir. İstediğiniz biçimde şekillenebilmektedir. Belirlenen şartlara uygun olması halinde ikinci el seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

VDFKredisi

vdf kredisi

VDF Kredi Başvurusu

VDF üzerinden kredi başvurusunda bulunmak son derece basittir. Belirtilen adres üzerinden ilerleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Buna rağmen, kredi alabilmeniz için kredibilitenizin olması gerektiğini biliyorsunuz. Gerekli şartları taşıdığınızı düşünerek krediye doğru ilerleyelim mi? Sizinle örnek bir kredi başvurusunu inceleyelim mi? Elbette, sıradan bir talebe göre örnek oluşturacağız. Benzer adımları devam ettirerek vdf kredi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

VDF Kredi Hesaplama

 

Krediye başvurmak son derece basit işlemler sonucunda gerçekleşir. Sizinle örnek bir kredi başvuru adımlarını devam ettirelim mi? Sizinle ortalama bir kredi çekme işlemine dair hesaplamaları irdeleyelim mi? Eğer incelemeye hazırsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Belirlenen bir araç için örnek adımları aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunmadan önce istediğiniz araç tipini seçmeniz bekleniyor.

 

 

vdf arac tipi

vdf araç tipi

Araç tipi seçiminden sonra sizleri marka ekranı karşılayacaktır. Volkswagen çatı şirketinin altında yer alan markalardan birini seçerek işleme devam edebilirsiniz. Örneğin; audi markasını seçebilirsiniz. Volkswagen denilince akla gelebilecek diğer markaları da rahatlıkla seçebilirsiniz. VDF üzerinde seçilebilecek markalar ise; volkswagen, seat, cupra, skoda, porsche ve audi olarak yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için kesinlikle müşteri hizmetlerinden bilgi almanızı öneririz.

vdf marka

vdf markaları

 

Marka seçiminizden sonra sizleri araba modelleri bulunan ekran karşılayacaktır. Birden fazla marka ve onlarca model olduğu için tek tek sizlere bunu göstermenin bir anlamı bulunmamaktadır. Örnek üzerinden gitmek daha doğru olabilir. Örneğin; audi q7 almak istiyorsunuz diyelim. Aklınızda bu seçeneği netleştirdiyseniz sizin için diğer adımlar oldukça kolay olacaktır. Model seçiminden sonra ise aracın yakıt tipini seçmeniz beklenecektir. Bu tercihten sonra ise vitesin nasıl olacağı sorulacaktır. Bu işlemleri internet üzerinden seçerek yolunuza devam edebilirsiniz.  Yakıt tipini ve vitesi de seçtiğinizi varsayalım.

audi vdf model

vdf kredi araba modelleri

Seçimleriniz sonucunda sizin önünüze paketler sunulacaktır. Tercihinize göre tekrar ilerleyebilirsiniz. Sizin vdf üzerinden araç isteme nedeninize göre hesaplamanız değişebilecektir. Örneğin; firmanız için filo talep edebilirsiniz. Diğer biçimde ise birey olarak kendinize binek araç istiyor olabilirsiniz. Bu durumda hesaplama tercihleriniz değişecektir. İşlemi bireysel olarak devam ettirmeyi daha uygun buluyoruz. Çünkü, eğer bir filo isteyecek olsaydınız muhtemelen çalışanlarınız aracılığıyla direkt olarak vdf ile iletişim kurabilirdiniz. Örneğimizi ise bireysel olarak devam ettirmeyi daha uygun buluyoruz.

vdf hesaplama tercihi

vdf kredi hesaplama

Tercihimizi bireyselden yana kullanıyoruz. Ancak tüzel seçiminizde de pek bir fark olmayacaktır. Aynı sonuca benzer bir ekran önünüze çıkacaktır. Bu ekran; aşağıda bulunan görsele benzeyecektir.

vdf bireysel kredi

vdf kredi hesaplama

Kredilerin bireyden bireye ve vadeden vadeye değişebileceğini biliyorsunuz. Buna ek olarak verdiğiniz peşinata göre de kredi oranları ve geri ödeme süreleri değişebilir. Yazıyı okuyan herkesin farklı koşulları olduğu düşünüldüğünde, burada bulunan verilerin yalnızca bir ön izleme olabileceği unutulmamalıdır. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra kvkk gereğince verilerinizin işlenmesi için onay vermeniz gerekmektedir. Sonrasında sizin önünüzde kredi koşulları belirecektir. Elbette bu örneğimiz klasik kredi içindir.

VDF’nin kredi ürünlerinin çok çeşitli olduğu asla unutulmamalıdır. Sadece klasik kredi kullanacaksınız diye bir durum yoktur. VDF, bireylerin ve tüzel kişilerin farklılıklarını göz önüne alarak kredi ürünlerini çeşitlendirmiştir.

 

Krediye başvurmadan önce vdf.com.tr üzerinde gezinmenizi tavsiye ederiz. Eşit ödemeli, kademeli artan kredi, ara ödemeli kredi, balon ödemeli kredi, değişken ödemeli kredi, servis kredisi ve 2. el araç kredisi seçeneklerine vdf ile sahip olabilirsiniz.

 

VDF Kredi Sorgulama

Kredinizi almak için heyecanla bekliyor olabilirsiniz. Bu nedenle, sabırsız davranıyor olabilirsiniz. Kredi almak için gereken koşulları sağlayıp sağlamadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Öyleyse belirttiğimiz adımları gerçekleştirdiniz demektir. Bunun sonucu ise sizlere ulaşacaktır.

VDF kredileri, gerekli şartları yerine getiren ve dolayısıyla kredibilitesi yüksek olan bireylere ve kurumlara verilmektedir.

Eğer şartları sağlıyorsanız veya sizlere daha detaylı bilgi verilmesini istiyorsanız vdf müşteri hizmetleri üzerinden aranacaksınız.

VDF 2.EL Kredi Hesaplama

VDF, belirlenen şartlara sahip olan ikinci el araçlara da kredi vermektedir. Belirlenen araçları/modelleri/markaları ise yukarıda anlattığımız biçimde inceleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz araçlar ile sizin şartlarınız uyum sağlıyorsa 2. el araçlar için kredi alabilirsiniz. Vdf 2 el taşıt kredisi, 1. el araçlar ile benzer şartlarda verilmektedir. O nedenle, benzer anlatıma yukarıdan ulaşabilirsiniz.

vdf harita

vdf hakkında sorular

VDF kredi oranları, piyasada bulunan birçok kredi gibi kişiye özeldir. Bu durumda ise sabit kredi oranları yoktur. Bireylerin hayatları boyunca edindiği kredi notları ve sahip olduğu varlıkları üzerinden fikir yürüterek kişiye özel kredi oranları oluşturulabilir. Durum böyleyken sabit bir kredi oranınından bahsedemeyiz. Ayrıca kredilerin nasıl ve nereye ödeneceğinden, kredilerin nasıl kapanacağına dair soruları cevaplamak isteriz.

Günümüzde internet bankacılığı, her konuda ödemeyi kolaylıkla alıcıya iletebilmektedir. Kredi çekebilen bir insanın banka hesabının olduğu varsayılabilir. Kullandığınız banka üzerinden, vdf hesaplarına düzenli olarak ödeme yaparak kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eğer işlemi internet üzerinden gerçekleştiremiyorsanız, şubeye giderek işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Aklınıza takılan bütün soruları direkt olarak firmaya sorabilirsiniz. Vdf müşteri hizmetleri üzerinden çok daha net fikirler alabilirsiniz. Burada bulunan yazıların geçerliliğinin piyasa koşullarına göre değişebileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü, faiz piyasada belirleniyor ve piyasa koşullarına göre şekil alabiliyor. Bu nedenle, verilen kredi teklifleri günden güne değişebilir. Ayrıca kişiye özel faiz oranları da geçerli olabilir. Kesin bilgiye ulaşmak için müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız en doğru yol olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 60 AY VADE İLE OTOMOBİLDE TAKSİTLİ SATIŞ FIRSATI (2023) başlıklı makalemizde Güncel Taşıt Kredileri, Otomobilde Taksitli Satış Döneminin Detayları ve Taşıt Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.