• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2153906,133
  % -0,10
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

Anında Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar 2023

Anında Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar 2023

Herhangi bir gelirin olmayan insanlara anında gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hakkında detaylı bir inceleme sonucunda toparladığımız listeler, kredi beklentisi olan insanların işine yarayacaktır.

Bankaların büyük çoğunluğu gelir belgesi sunmayan kimseye kesinlikle kredi vermezler. Özellikle büyük bankalar olan Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, İş Bankası gibi bankalar kredi verecekleri zaman gelir belgesi talep ederler. Fakat bazı bankalar vardır ki kredi verirken gelir belgesi göstermeyenlere de imkan tanıyabiliyor. Tabi gelir belgesi olmadan kredi veren bankalarda haliyle faiz oranlarını çok yüksek tutuyorlar.

Ancak bu demek olmuyor ki her giden kişiye kredi versinler. Gelir belgesi istemeyen bankalar da gelir belgesi dışında bazı belgeler talep ediyor.

Gelir belgesi olmayanların inceleyebileceği detaylı bir bilgilendirme yazısı https://www.serbestpiyasa.net/gelir-belgesiz-kredi-almak-mumkun-mu/

Anında Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar 2021

gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar

gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar

İhtiyaç kredisi başvurularında istenen gelir belgesi bazı insanların kredi umutlarını yıkıyor. Ancak bazı bankalar özellikle müşteri potansiyellerini arttırabilmek için gelir belgesi olmayan kişilere de kredi veriyor. Bunların çoğuna başvuruyu online yapabiliyorsunuz Herhangi bir kefil istemeden gelir belgesiz kredi veren bankalar kredi talebinde bulunan kişinin ilk etapta kredi puanını incelerler. Kredi notu yüksek ve kredi sicili iyi olan kişiler gelir belgesiz kredi hakkına sahip olabiliyorlar.

Başvurunuzu yaptıktan sonra banka KBB’den sizin sicilinizi talep eder. Sicilinizi ve kredi notunuzu inceler. Eğer kredinizi ödeyecek potansiyelde olduğunuzu anlararsa kredinizi onaylarlar. Ancak kredi notunu düşük, kredi siciliniz bozuk ve gelir belgeniz yoksa haliyle banka size kredi vermek istemez.

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar için başvurunuzu internet üzerinden de yapmanız mümkündür. Gelir belgesiz kredi başvurusu yapacak olursanız eğer aşağıda verdiğimiz listedeki bankaların internet sitelerine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar 2021 listesi

 • ING Bank
 • Odeeabank
 • Burgan Bank
 • Enpara
 • Cepteteb
 • N Kolay Kredi

Bu bankalardan gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyenler başvuru yapabilirler. Gelir gelgesi olmadan kredi çekmek için de bazı şartları yerin getirmeniz gerekmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar sizden aşağıdaki şartları tamamlamanızı isteyecektir.

 • Taahhit talebi
 • Ek gelir belgesi (Mevduat veya kira benzeri)
 • Kefil göstermek
 • İpotek yaptırmak

Gelir belgesi olmayanlardan istenecek koşullar yukarıdaki gibidir. Bunların yanında yine belirttiğimiz gibi kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuzu online olarak da öğrenmeniz mümkündür. Aşağıdaki linke tıklayarak kredi notunuzu hızlı, kolay ve ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Gelir Belgesi Olmadan Ne Kadar Kredi Çekilebilir?

Bu noktada her banka farklı rakamlar verebilmektedir.

Kredi Kartı Dağıtım Şirketleri Hangileri?

Günümüzde kredi kartı başvurusu yapıldığında bununla ilgili olarak onaylandığı zaman kredi kartı dağıtım şirketleri yetkilendirilir. Her banka farklı kredi kartı dağıtım şirketleriyle çalışma gösterse de genellikle aynı şirketler üzerinde dağıtım gerçekleştirilir. Kredi kartı dağıtım şirketleri arasında en çok kullanılan şirketler şu şekildedir;Kuryenet Firması Aktif İleti FirmasıBankalar bu firmalarla işbirliği içerisinde kredi kartı gönderimi yapmaktadır. Kredi kartı gönderimine geçilmeden öncem müşteriler bankalara başvuru yapar. Başvuru yapıldıktan sonra

İlgili İçerik

N-Kolay Kredi

N-Kolay bir Aktifbank hizmetidir. Birçok farklı kolda hizmet veren n- kolay ile gelir belgesiz kredi çekme imkanınız da vardır. N-Kolay ile gelir belgesiz çekebileceğiniz en fazla kredi miktarı “50.000 TL” olarak sınırlanmıştır.

Ceptetep Kredi

Cepteteb de adından anlaşılacağı gibi bir TEB kuruluşudur. Cepteteb de bir çok hizmet gibi gelir belgesi olmadan kredi hizmeti vermektedir. Cepteteb ile gelir belgesiz çekebileceğiniz en fazla kredi miktarı “50.000 TL” olarak sınırlanmıştır.

Enpara Kredi

Son yıllarda kullanımı oldukça artan enpara bir QNB Finansbank kuruluşudur. Finansbank bünyesi altında internet bankacılığı yapan enpara kullanıcılarına gelir belgesi olmadan kredi imkanı tanımaktadır. Diğer bankalara göre biraz daha düşük bir miktar veriyor ancak yine kötü bir rakam değil. Gelir belgesi olmadan enpara ile “40.000 TL” kredi çekmeniz mümkündür.

Odeabank Kredi

Gelir belgesi olmadan kredi veren bir diğer banka ise Odeabanktır. Eğer gelir belgeniz yok ve kredi ihtiyacınız varsa siz de Odeabankı değerlendirebilirsiniz. Odeabank gelir belgesi olmayan kişilere “60.000 TL” gibi bir rakama kadar kredi imkanı tanımaktadır.

gelir belgesiz kredi veren bankalar

gelir belgesiz kredi veren bankalar

ING Bank Kredi

Son olarak gelir belgesi olmadan kredi çekebileceğiniz bankalar listesinde bir de ING Bank var. Özel bankalar arasında popülaritesini koruyan bir banka olan ING Bank müşteri kitlesini arttırabilmek için gelir belgesi olmayanlara da kredi imkanı sunabilmektedir. ING Bank ile gelir belgesiz en fazla çekebileceğiniz kredi miktarı “50.000 TL”

Burgan Bank Kredi

Müşteri sayısı diğer bankalara göre düşük olan Burgan Bankta gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Hatta Burgan Bank’ın kara listede olan bazı kişilere bile kredi verdiği bilinmektedir. O yüzden umudunuz ne kadar düşük olursa olsun gelir belgesi olmadan kredi talebinde bulunmayı düşünüyorsanız kesinlikle Burgan Bank’a kredi başvurusunda bulunun. Belki de aradığınız kurtarıcınız Burgan Bank olabilir. Müsteri potansiyelini arttırmak isteyen Burgan Bank gelir belgesiz kredilerde aşırı yüksek faiz talebinde de bulunmuyor.

Şubeye gitmeden gelir belgesiz kredi veren bankalar yukarıdakilerdir. Hepsine şansınızı deneyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma başlıklı makalemizde Akbank çağrı merkezi, Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank müşteri hizmetleri numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.