• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2229389,309
  % 0,22
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Fibabanka’dan Vatan Bilgisayar Kredisi (2023)

Fibabanka’dan Vatan Bilgisayar Kredisi (2023)

Birleşik Ödeme fiziksel tahsilat tarafında geliştirdiği yenilikçi çözümler ile Fibabank Vatan bilgisayar ile işbirliği yaparak perakende şube temsilciliklerini hayata geçirmiş oldu.

Birleşik Ödemenin tabi bulunduğu mevzuat kapsamında, yasal temsilcisi statüsünde bulunan Vatan Bilgisayarın yetki verilen mağazalarından Fibabanka müşterilerinin kredi tahsilatları yapılarak Vatan Bilgisayar Kredisi altında alışveriş yapmak mümkün. Bu sayede banka müşterilerinin ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri Vatan mağazalarında hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Perakende şubelerinde POS kredi alma ve fatura ödeme imkânı, şubelere pozitif trafik yaratarak ve çapraz satışları destekleyerek yeni gelir kalemleri oluşturmaktadır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi siciliniz olumsuz olduğu zaman kredi çekmeniz güç hale gelebiliyor. Bu noktada pek çoğumuzun aklına hemen, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar var mı türünden sorular geldiğini duyabilmekteyiz.Hayatımızın her alanında, bir birikimimiz olmadan hepimiz bir ürünü ya da hizmeti elde etmeyi istemişizdir, ancak bu ürünün fiyatını ve hizmetin bedelini karşılayacak maddi imkan elimizde bulunmuyor olabilmektedir. İşte bu noktada, devreye kredi çekmek imkanları girmektedir. Her Şeye Rağmen Kredi Veren

İlgili İçerik

Kredi Başvurusu, Kullandırım ve Ödeme Detayı

 • Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız telefon, bilgisayar ve daha birçok elektronik ürün alımlarınızda Fibabanka Alışveriş Kredisinden faydalanmak için, SMS ile başvuru yaparak mağazalardan alışverişinizi tamamlayabilir veya vatanbilgisayar.com üzerinden Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.
 • Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için 444 88 88 Telefon Bankacılığından 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
 • Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından, Çağrı Merkezinden ve tüm Fibabank şubelerinden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankadaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fibabanka'dan Vatan Bilgisayar Kredisi

Vatan Bilgisayar Kredisi

Cep telefonlarına getirilen taksit yasağından sonra Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma cep telefonlarını yine taksitle alma fırsatını sunuyor. Bu anlaşma ile istediğiniz cep telefonunu kredi avantajı ile almak mümkün. Fibabanka’nın Vatan Bilgisayar müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu bu kredi başvurusunu yaparak sizlerde dilediğiniz cep telefonunu en uygun fiyat garantisi ile Vatan Bilgisayar üzerinden satın alabilirsiniz.

Kredi Almak için Kredi Notum Kaç Olmalı? Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

SMS ile Vatan Bilgisayar Kredisine Başvuru

 • VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422’ye SMS gönderin.
 • En kısa sürede başvurunuzu değerlendirip sizi SMS ile bilgilendireceğiz. Onay SMS’ini aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
Borç Kapatma Kredisi Nedir? Nasıl Çekilir?

Kredi kullanımını bilinçsiz bir şekilde gerçekleştiren kişilerin finansal durumunda bir çok olumsuz detay yaşadığı bilinmektedir. Bu kapsamda sizlere borç kapatma kredisi nedir sorusunu cevaplandırmaya ve olası çözüm ve çıkış yollarınızdan bahsetmeye çalışacağız.Borç kapatma kredisi ekonomik düzeninin ciddi şekilde bozulması, ödemelerinizi aksatmanız durumunda başvurulabilecek seçeneklerden bir tanesi olarak ön plana çıksa da olumsuz tarafları bulunmaktadır. Öyle ki zaten gecikme faizi veya sicil konusunda bir takım yaptırımlara maruz kalmanızın yanında

İlgili İçerik

‘Önceliğimiz en iyi ve en hızlı müşteri deneyimi sunmak’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fibabanka Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mert, öncelikleri arasında, ‘en iyi ve en hızlı müşteri deneyimini sunmak’ olduğunu belirterek, şu ifadeleri kulandı:

‘Müşterilerimiz bize nerede ihtiyaç duyuyorlarsa orada olmayı önemsiyor, onların bulundukları yere giderek hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz. Bu kapsamda, önemli iş ortaklarımızdan Vatan Bilgisayar ile uzun süredir devam eden peşin fiyatına taksitli alışveriş imkanı sunduğumuz kredi iş birliğimizi de bir adım daha öteye taşıyoruz. Müşterilerimiz, yaygın mağaza ağıyla kesintisiz hizmet sunan Vatan Bilgisayar noktalarından da kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Onların hayatını kolaylaştıracak alternatif bir ödeme kanalı daha sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.’

Online Vatan Bilgisayar Kredisine Başvuru

Fibabanka müşterisiyseniz;

 • vatanbilgisayar.com‘dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir.
 • Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
 • Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin. Kredi sözleşmelerini görüntüleyerek onaylayın.
 • İşlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

Fibabanka müşterisi değilseniz;

 • vatanbilgisayar.com‘dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir.
 • Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
 • Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin.
 • Fibabanka müşterisi olup kredi kullanım işlemlerinizin tamamlanabilmesi için müşteri olma formu doldurun. Formu doldurduktan sonra kurye aracılığıyla müşteri olma sürecininiz başlar.
 • Gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması ile size gönderilir.
 • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
 • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

*Bilgisayar ve 3.500 TL’ye kadar cep telefonu alımlarında 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
**3.500 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
***Tablet alımları 6 ay taksit ile sınırlıdır.
****24 ay faizsiz kredi seçeneği oyun konsolu alışverişlerinde geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası’ndan Denizleri Koruyalım Kredisi (2023) başlıklı makalemizde “BUGÜNÜN İŞİ YARINI DA KURTARIR”, DENİZ KİRLİLİĞİNİN AZALTILMASI İÇİN KREDİ ve İş Bankası’ndan “Denizleri Koruyalım Kredisi” hakkında bilgiler verilmektedir.