• YARIM ALTIN
  8.458,00
  % -1,00
 • AMERIKAN DOLARI
  33,2011
  % 0,01
 • € EURO
  36,0920
  % 0,33
 • £ POUND
  42,7136
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3819
  % -0,11
 • BITCOIN/TL
  2248397,539
  % 1,47
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

Globowax Markası, 2006 yılında piyasaya girerek ülkedeki faaliyetlerine başlamış olup oto yıkama bayilik sektörüne yeni bir soluk getiren ve Türkiye’de ilk olarak Mert ZANDALI tarafından DRY CAR CARE adı verilen; Otomobilde “Kuru Temizleme” konseptinin ayrıcalıklarını ve avantajlarını ülkemize tanıtma ve benimseterek sorumululuğu üstlenmiştir. Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik vererek büyük bir işe imza atmıştır.

Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

GLOBOWAX BAYİLİK ŞARTLARI

Kosgeb Desteği İsteyenler İçin Girişimcilik Sertifikası İstenmektedir.

Mevcut Bayimiz İle Yeni Bayimiz Arasında En Az 3 Km Olmak Zorundadır.

Mobil Bayi Taleplerimizde 1,500 Tl Araç Giydirme Desteği Verilmektedir.

GLOBOWAX BAYİLİK AÇIKLAMASI

Benzersiz konseptleri ile GLOBOWAX Ailesi olarak Türkiye’de istihdam yaratma noktasında 2006 yılından beri edindiğimiz 11 yılı aşkın sektör tecrübesini ve süreç içerisinde edindiğimiz kazanımları şimdi doğru yatırımcıya doğru konsepti yönlendireceğimiz şekilde taçlandırıyoruz. Her bütçeye hitap eden ve yatırım arttıkça kazanç potansiyelini arttırabileceğiniz ; Risk Sermayesi Miktarı =  Kazanç Potansiyeli ilkesi ile bir çok farklı içerikte yatırımcısına avantajlar sunan paketler ile şimdi sahne sizin !

Dükkan maliyeti olmadan bir mobil araç vasıtası ile adreste araç temizliği  ve sınırsız hareket kabiliyeti avantajını kullanabileceğiniz GO-WAX paketini , yeni nesil nano teknoloji ürünlerimiz ile araçlarda oto kuru temizleme “DRY CAR CARE” konseptini yarattığımız ve oto yıkama ruhsatına ve gider altyapılarına tabi olmadan özgürce her alanda işletme açabileceğiniz GO-GARAJpaketini , oto yıkama ruhsatına uygun alanlarda hem klasik yıkama hem oto kuru temizleme konseptini hibrit olarak gerçekleştirebileceğiniz GO-İSTASYON paketini , yüksek metrekareye yerleşme uygunluğu olan alanlarda ise klasik oto yıkama , yeni nesil oto kuru temizleme ve buharlı makineleri destekli sterilizasyon uygulamalarını birlikte yapabileceğiniz kapsamlı GO-HANGAR paketini tercih edebilirsiniz.

Yine yatırım tercihleriniz arasında mevcut oto yıkama işletmenizi ayrıcalıklı bir GLOBOWAX noktasına kavuşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz GO-GLOBOWAX dönüşüm paketini tercih edebilir , daha da büyük düşündüğünüz ve yatırım miktarınızı arttırarak bir şehirde yalnızca tek bir yatırımcıya temsil hakkı vereceğimiz şehirdeki bayilikler verme ve ürün tedariği yetkilerini kendisine yükleyeceğimiz GO-MASTER il temsilciliği paketini tercih edebilir , yine mevutta arsası bulunan ve sıfırdan inşaat yapmak bi bir düşüncesi olan GLOBOWAX potansiyel yatırımcılarına deneyimli mimarlarımız ile GO-PRESTİJ paketi ile hitap edebilmekteyiz.

Aynı zamanda mevcut oto yıkamalarını kurumsal bir noktaya dönüştürmek isteyen yatırımcılara GO-GLOBOWAX paketlerini ve kadın girişimcilerimize hitap eden ekstra teşvikler verdiğimizGO-KADINGİRİŞİMCİ paketlerini inceleyebilirsiniz.

Hemen şimdi her bütçeye hitap eden avantajlı GLOBOWAX paketlerini inceleyebilir , yatırım bütçenize göre karlılığınızı arttırabileceğiniz Türkiye ‘de hep ilkleri AR-GE eden ve takip edilen sektörün yenilikçi ve vizyonlu markası GLOBOWAX paketleri ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm istasyonlarımızda her müşteri ihtiyacına hitap eden , detaylı temizlik ugyulama standartları olan pasta cila , boya koruma , yenileme uygulamaları , kumaş , deri ve tavan temizlikleri , motor temizlik uygulamaları , 120 noktada kapsamlı temizlikler ve yeni nesil seramik kaplama ( nano coatings ) uygulamalarımız standart olarak hizmete sunulmaktadır. Globowax Oto Yıkama 81 İle Bayilik

GLOBOWAX ‘IN AVANTAJLI YATIRIM PAKETLERİ İLE TANIŞIN !

YATIRIMINIZ ARTTIKÇA DAHA FAZLA YETKİ DAHA FAZLA KAZANÇ POTANSİYELİ

GLOBOWAX 10 ADIMDA BAYİ OLMA SÜRECİ ÖZETİ

1 Globalwax Web Sitesini Ziyaret Etmek.

2 Konseptleri ve yatırım paketlerini inceleyip karar vermek.

3 Bayilik Başvuru Formunu doldurup, bölge analizini globowax ile yapmak.

4 Bulduğu Aday işletme lokasyonlarını globowax ile paylaşarak, globowax uzmanları yorumlasın. Mobil bayi olacak iseniz , Araç tedariğini sağlamasın.

5 Dükkan işletme standartlarını araştırıp. GLOBOWAX ekibine danışabilirsiniz.

6 Yatırım Finansmanını Yarat, Maddi hazırlığını tamamla.

7 Ofis Ziyareti , Anlaşma İmzası ve GLOBOWAX ile bayilik sürecini resmi olarak başlatma adına ziyaret günü randevunu oluştur.

8 Evrak sürecini tamamladıktan sonra dükkan kurumsal kimliği standartlarını sağlamak adına GLOBOWAX ile koordine ol, size uygun yol haritası belirlenecektir.

9 Ürün ve Ekipman teslimi ve kurulumu sonrasında ‘Satış’ ve ‘Uygulama’ Eğitimleri süreci için tarihi GLOBOWAX ile birlikte belirleme.

10 İşletme açılışında tüm GLOBOWAX ailesi adına birlikte açılış yapılacaktır.

Bayilik Paketleri için Tıklayın.

GLOBOWAX BAYİLİK VERDİĞİ BÖLGELER

Tüm Türkiye’ye bayilik veriliyor. 81 il 970 ilçe. Bölge Bayileri için Tıklayın.

İş Fikirleri için Sitemizden ilgili makalelere Göz Atabilirsiniz. İş Fikirleri İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Kestane İhracatında Hedef 50 Milyon Dolar başlıklı makalemizde Beydağlı kestane ihracatçılarına İnspektör desteği, Türk Kestanesinin En Çok İhraç Yapıldığı Ülke İtalya ve Türkiye Kestane İhracatında 50 Milyon Doları Hedefliyor hakkında bilgiler verilmektedir.