• YARIM ALTIN
  8.506,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5038
  % 0,08
 • € EURO
  34,7826
  % -0,12
 • £ POUND
  40,2943
  % -1,04
 • ¥ YUAN
  4,5009
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3457
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2111587,312
  % 1,52
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Konteyner Büfe Açmak

Konteyner Büfe Açmak

Yabancı ülkelerde oldukça popüler bir kültür haline dönüşen konteyner büfe açmak son yıllarda ülkemizde de yatırımcıların tercihi haline gelmeye başladı. Küçük çaplı bir sermaye ile bir büfe sahibi olmak isteyenler normal bir büfe yerine konteyner büfe açmak istemektedirler.

Büfe Konteyner

Konteyner büfe açmak hem farklılık açısından hem de maliyet açısından oldukça faydalı olabilmektedir. Malum günümüz şartlarında bir cafe veya büfe açmak oldukça maliyetlidir. Özellikle iç dizayn konusunda ciddi bir sermaye gerekmektedir. Durum böyle olunca büfe konteyner açmak çok daha mantıklı olmaktadır. Bir büfe açmayı planladığınızda sermaye miktarınızda düşükse eğer maliyeti düşürmek sizin için çok önemli olacaktır. İşte tamda bu noktada büfe konteyner devreye girmektedir. Konteyner büfe açmak sizin için maliyet açısından oldukça hesaplı olacaktır.

İlginizi çekebilecek bir konu: 2019 Yılında Yapılabilecek İşler

Konteyner Büfe Fiyatları

Fiyat konusuna geldiğimizde konteyner büfe fiyatları tahmin edeceğiniz gibi çok değişken olabilmektedir. Konteyner büfe fiyatları bir çok unsura göre değişebilmektedir. Bunların başında konteyner büfe açmak için düşündüğünüz metrekare gelir. Metrekare büyüdükçe konteyner büfe fiyatları da artış gösterecektir. Ölçüler dışında büfe konteyner yapımında kullanılan malzemeler de fiyatta ciddi oranda değişikliklere sebep olabilmektedir. Malzeme seçimi yaparken de büfe konteyner yapmayı düşündüğünüz yerin coğrafi ve mevsimsel özelliklerine göre seçim yapmalısınız. Örnek verecek olursak mesela aynı özelliklerde otomatik açılır kapıları olan bir büfe konteyner ile normal kapılı bir büfe konteyner fiyatları arasında fark olacaktır. Bu yüzden bir konteyner büfe açmak istiyorsanız öncelikle kullanım alanına göre ihtiyaçlarınızı netleştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle daha sağlıklı bir fiyat alabilirsiniz.

Şimdi aşağıda sizler için incelemiş olduğumuz bazı büfe ve cafe konteyner fiyatları nelermiş paylaşalım

 

 

1 – 36 m2 kompozit modüler teraslı büfe

Konteyner büfe açmak

Konteyner büfe açmak

89 bin TL

 

2 – 350x700cm Konteyner Büfe

konteyner büfe fiyatları

konteyner büfe fiyatları

34.250 TL

 

3 – 170×200 cm konteyner büfe

satılık konteyner büfe

satılık konteyner büfe

25.380 TL

 

4 – Ahşap büfe konteyner / 350×600 cm

ahşap büfe konteyner

ahşap büfe konteyner

31.860 TL

Yukarıda verdiğimiz örneklerde gördüğüniz gibi konteyner büfe fiyatları özelliklerine göre çok değişkendir. Bütçeniz doğrultusunda bir konteyner büfe alarak hemen işinize başlayabilirsiniz. Ancak bu fiyatlarda size yüksek geliyorsa satılık ikinci el konteyner büfe fiyatlarını incelemenizde fayda vardır. İkinci el bir konteyner büfeyi çok daha uygun fiyata almanız da mümkündür. Yani eğer bir konteyner büfe işletmek istiyorsanız büfeyi tamamen bütçenize göre dizayn edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kolay Para Kazanma Yöntemleri başlıklı makalemizde Kolay Para Kazanma Yöntemleri ve yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.