• YARIM ALTIN
  8.506,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5038
  % 0,08
 • € EURO
  34,7826
  % -0,12
 • £ POUND
  40,2943
  % -1,04
 • ¥ YUAN
  4,5009
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3457
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2075865,128
  % 0,93
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Aselsan 3 Aylık Teknik Analiz

Aselsan 3 Aylık Teknik Analiz

Aselsan’ın geçtiğimiz 3 ay içerisinde küçük de olsa bir yükseliş yakaladığını söyleyebiliriz. Bu yükseliş gelişen ortaklıklar ve yeni atılımlar sayesinde biraz daha bu şekilde gidecek gibi görünüyor. Aselsan teknik analiz ile bu yükseliş yatırımcıların da dikkatinden kaçmadığı için bu yönde büyük yatırımlar da yapılmaya başlandı. Aselsan 3 aylık teknik analiz sürecine birlikte göz atacağız.

Bazı yatırımcılar bu yükselişin daha ne kadar devam edeceği konusunda kararsız olsa da bazıları tarafından daha da yükseleceği kesin gözü ile bakılıyor. Geçtiğimiz 3 ay içersin de yakaladığı yükseliş sayesinde yatırımcılara kendisini bir kez daha hatırlatmayı başardı. Grafiklere bakıldığı zaman eski dönemlerde baya bir düşüş yaşamış olsa da şu anki durumuna bakıldığı zaman yükselişin daha da devam edeceğini ön görmek çok da zor değil gibi.

Aselsan Hisse Senedi Teknik Analiz

Aselsan teknik analiz konusuna gelecek olursak eğer hisse senetlerinde büyük bir yükseliş olduğu konusunda bir karar verebiliriz. Verilere bakıldığı zaman Aselsan hisselerinin değerin gün geçtikçe değerlendiğini görebiliyoruz. Aselsan hisselerinin yükselmesi daha öncesinde Aselsan üzerinden hisse almış kişiler için büyük bir umut kaynağı. Aselsan hisseleri değerlendikçe, yatırımcıların satın aldıkları hisselerinde değeri yükseleceği için yatırımcılar bu gidişat hakkında çok umutlu ve mutlu görünüyor. Grafikleri uzmanlar ile birlikte incelediğimiz zaman son günlerde yapılan anlaşmalar ile hisselerin değerinin git gide artış gösterdiğini görebiliyoruz.

aselsan sozcuuuu 16 9 1526713004

Aselsan Hisse Analizi

Aselsan’ın geçmiş yıllarda ilerleyişini de göz önünde bulundurduğumuz zaman bu grafiklerde yükselişin daha devam edeceğini görebiliyoruz. Yatırımcılar, Aselsan hakkında yapılan haberleri ve Aselsan tenik analiz konusunda yeni anlaşmaları yakından takip ediyor ve bu hisselerin ne kadar zaman daha bu şekilde yükselişe devam edeceği konusunda merak içindeler. Değerlenen hisse senetleri yatırımcıları da kendisine çekmeyi başardığı için Aselsan da hisse satışları gün geçtikçe artmaya devam ediyor ve bu artışlar sayesinde, grafiklerde de gözle görülür bir şekilde yükselmeye şahit oluyoruz. Aselsan üzerinden hisse senedi alarak yatırım yapmak isteyen kişilerden birisi iseniz eğer hiç durmadan yatırımınızı yapmanız ve arkanıza yaslanıp bu yükselişten kendi karınızı almanızı öneririz, önerimizi dikkate alın.

Aselsan tenik analiz konusunda ek olarak hisseler ile ilgiliyseniz, mutlaka temettü takvimi başlıklı içeriğimize de göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan ASELSAN Teknik Analiz 2023 (Asels) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.