• YARIM ALTIN
  8.506,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5038
  % 0,08
 • € EURO
  34,7826
  % -0,12
 • £ POUND
  40,2943
  % -1,04
 • ¥ YUAN
  4,5009
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3457
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2063404,288
  % 3,57
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Aselsan Hissesi Ne Olur 2023

Aselsan Hissesi Ne Olur 2023

Aselsan hisselerinin 2021 içerisinde daha ne kadar yükseleceği en merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu merak yüzünden insanlar uzman analizcilerin yorumlarını sürekli olarak takip ediyor ve ona göre bir yatırım yapma planı oluşturmak istiyorlar. 2021 İçerisinde Aselsan hisse senetlerinin fiyatlarında artış olacağını açık bir şekilde söylemek mümkün. Bu artışın sebebi olarak da yapılan yeni anlaşmalar ve giderek artan yatırımcı sayıları olarak gösterebiliriz. Bu artışlardan en iyi şekillerde yararlanacak kişiler olarak da hisse satın alan kişileri gösterebiliriz. 2021 İçerisinde Aselsan’ın hisselerinde yükselmeler ve ani düşüşler yaşandığını görebiliyoruz. 1 Hafta içinde 4-5 TL bir düşüş yaşamış olsa da gelecek günler içerisinde bu düşüşten kurtularak daha da yükselmesini ön görebiliriz.

Aselsan Kısa ve Orta Vadeli Teknik Analizi

Aselsan’ın dalgalı grafiğine bakıldığı zaman aslında içerisinde bulunduğumuz sene itibari ile daha ne kadar düşeceği ve yükseleceği konusunda bazı fikir ayrılıkları bulunuyor. Bir anda yükselen ve bir anda tekrar düşüş yaşayan Aselsan yatırımcılarını da korkutmuş durumda ama yatırım yapan kişiler bu dalgalanmanın ilerleyen günlerde yükseliş olarak döneceği konusunda hem fikir.  Şimdilik düşüş yaşanıyor gibi görünse de ilerlediğimiz aylar içerisinde tekrar eski yükselişine geçecek gibi.

2021 hisse temettü ödeme

Aselsan Hissesi Ne Olur 2021

Aselsan hisse fiyatlarının 1 hafta içerisinde yaşadığı değişimleri de göz önünde bulundurursak eğer ilerleyen zamanlarda tam olarak hangi fiyat üzerinde durup devam edeceği tam bir muamma. Sürekli olarak düşüş ve yükseliş yaşadığı için yatırımcılar ve yorumcular için tam bir bilinmeze doğru sürükleniyor gibi.

Aselsan Hisse Senedi Yorumları

Bazı yorumcular bu düşüşün kısa süreli olduğunu ve ilerleyen zaman içerisin de tekrar yükselişe geçeceğini düşünüyor. Geçmiş zamanlı grafiklere bakıldığı zaman bu tip düşüşlerin sonrasında tekrar yükselişe geçtiğini görebiliyoruz. Taban düzeylere kadar inip daha sonrasında tekrar üst noktalara çıkması Aselsan için grafikler incelendiği zaman çok normal bir durum gibi görünüyor. İlerleyen dönem içerisinde yükselişin başlayacağı ve ilerleyeceği konsun da kesin olarak bakılıyor. Yükseliş başlamadan önce hisse alım işlemleri yapabilirsiniz.

Döviz kurları canlı takip için; Döviz kurları canlı takip başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan 3 Aylık Teknik Analiz başlıklı makalemizde asels hisse, aselsan hisse yorumları ve aselsan ne olur hakkında bilgiler verilmektedir.