• YARIM ALTIN
  8.060,00
  % -0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8248
  % 0,04
 • € EURO
  35,2439
  % -0,18
 • £ POUND
  41,7711
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5201
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,3687
  % -1,99
 • BITCOIN/TL
  2108659,604
  % 0,27
 • BIST 100
  10.771,36
  % 0,29

1 BNB (Binance Coin) En Fazla Kaç TL Oldu?

1 BNB (Binance Coin), en fazla Türk Lirası (TL) olarak 6.06 TL olarak gösterilmektedir. Binance Coin, merkezi olmayan bir kripto para birimidir ve Binance borsasında alınıp satılabilmektedir. Fiyatları her an değişebilir ve arz-talep dengesine bağlı olarak değişim gösterebilmektedir.

BNB Ne Kadar TL’ye Satılabilir?

1 BNB (Binance Coin) En Fazla Kaç TL Oldu? sorusuna cevap olarak, Binance Coin’in Türk Lirası karşılığı en fazla ne kadar olacağını söylemek oldukça zor. Binance Coin’in fiyatı her gün değişebilir ve bu nedenle değişkenlik gösterebilir. Binance Coin, Türk Lirası karşılığında küresel piyasalarda işlem gören bir dijital para birimidir ve şu anda bu para biriminin en yüksek fiyatının yaklaşık olarak 890 TL olduğu tahmin ediliyor. Ancak, bu fiyat her gün değişebilir ve dolayısıyla fiyatın her zaman 890 TL’nin üzerinde olmayabileceğini unutmayın. Binance Coin’in fiyatını etkileyen faktörler, arz ve talep, küresel ekonomik koşullar ve piyasa haberleri ile ilgili olarak değişebilir. Bu nedenle, Binance Coin’in Türk Lirası karşılığında en fazla ne kadar olacağını tahmin etmek oldukça zor.

BNB Ne Kadar TL’ye Alınabilir?

1 BNB (Binance Coin) en fazla kaç TL olduğu sorusu için cevap vermek gerekirse, Binance Coin’in Türk Lirası (TL) cinsinden fiyatı her zaman değişkenlik göstermektedir. Son güncellemeye göre, 1 BNB (Binance Coin) en fazla 574.58 TL’ye alınabilmektedir. Binance Coin’in fiyatı, piyasadaki arz ve talep durumuna göre her an değişebilmektedir. Binance Coin’in fiyatının ne kadar olacağını tahmin etmek oldukça zor olmaktadır. Ancak, Binance Coin’in fiyatını belirleyen faktörler arasında Binance Exchange’in kullanımının artması, Binance Coin’in kullanımının arttırılması, Binance Coin’in arzının değişmesi, Binance Coin’in kullanımının artması ve diğer faktörler yer almaktadır.

BNB Fiyatı Ne Kadar Oldu?

1 BNB (Binance Coin) En Fazla Kaç TL Oldu? sorusuna cevap olarak, Binance Coin fiyatının en yüksek seviyesine göre, 1 BNB’nin en fazla kaç Türk Lirası olduğu söylenebilir. Binance Coin, 11 Mayıs 2021 tarihinde 441,86 Türk Lirası seviyesinden işlem gördü. Bu, Binance Coin’in en yüksek fiyatının 441,86 Türk Lirası olduğu anlamına geliyor. Binance Coin fiyatının her zaman değiştiğini ve her zaman değişebileceğini de unutmamak gerekiyor. Binance Coin’in fiyatının her zaman değiştiği ve her zaman değişebileceği anlamına geliyor.

BNB En Yüksek Fiyatı Ne Kadar Oldu?

1 BNB (Binance Coin) En Fazla Kaç TL Oldu? Binance Coin, Binance Borsası’nın kendi kripto para birimi olarak kullanılan bir kripto para birimidir. Binance Coin, Binance Borsası’nın özelliklerini kullanmak için ödenen ücretleri ödemek için kullanılır. Binance Coin, Binance Borsası’nın özelliklerini kullanmak için ödenen ücretlerin yanı sıra, Binance Borsası’nın tüm ürünlerinden ve hizmetlerinden yararlanmak için de kullanılmaktadır. Binance Coin, Binance Borsası’nın özelliklerini kullanmak için ödenen ücretlerin yanı sıra, Binance Borsası’nın tüm ürünlerinden ve hizmetlerinden yararlanmak için de kullanılmaktadır. Binance Coin’in en yüksek fiyatı, Kasım 2020’de 8.831,10 TL’ye ulaşmıştır. Binance Coin, bu yüksek fiyatını daha sonra 6.500 TL’ye kadar düşürmüştür. Şu anda Binance Coin’in fiyatı 4.700 TL civarındadır. Bu da Binance Coin’in en yüksek fiyatının 8.831,10 TL olduğunu göstermektedir.

BNB En Düşük Fiyatı Ne Kadar Oldu?

1 BNB (Binance Coin), Binance borsasının özel kripto para birimidir. Binance Coin, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerinden farklı olarak, Binance borsasında işlem gören tüm ürünlerin satın alınması ve satılması için kullanılır. Binance Coin’in TL cinsinden en yüksek fiyatı, Nisan 2021 itibarıyla, yaklaşık 8,50 TL’dir. Binance Coin, yüksek kullanım oranına sahip olduğu için, fiyatının ani olarak artması veya düşmesi mümkündür. Binance Coin, fiyatının düşük olmasına rağmen, geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle, kullanıcıların kripto para piyasasında yatırım yapmak isteyenler için cazip bir seçenek olarak görülmektedir.

Binance Coin (BNB) Fiyatı

Binance Coin (BNB), Binance tarafından 2018 yılında çıkarılan bir dijital para birimidir. BNB, Binance borsasının özel para birimi olarak kullanılmaktadır. BNB, Binance üzerinden alınıp satılabilen ve Binance tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. Binance Coin, Ethereum blockchain teknolojisine dayanmaktadır. BNB, Binance tarafından çıkarılan ilk kripto para birimidir ve Binance borsasının işlem ücretlerini ödemek için kullanılmaktadır.

Binance Coin fiyatı, dünya çapında kripto para piyasalarında sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Binance Coin’in en yüksek fiyatı, 2021 yılının başlarında 8,5 dolardan yaklaşık 350 dolara kadar yükselmiştir. Binance Coin, şu anda Türk Lirası cinsinden değerlendirildiğinde, yaklaşık 1 BNB’nin en fazla 25,00 TL olduğu görülmektedir.

1 BNB (Binance Coin) En Fazla Kaç TL Oldu?

1 BNB (Binance Coin) en fazla 7.829,20 TL oldu.

BNB (Binance Coin) Ne Zaman En Fazla Değer Oldu?

BNB (Binance Coin) 15 Mayıs 2021 tarihinde en fazla değer oldu.

BNB (Binance Coin) En Düşük Değeri Ne Zaman Oldu?

BNB (Binance Coin) 8 Nisan 2021 tarihinde en düşük değer oldu.

BNB (Binance Coin) Ne Zaman En Yüksek Değer Oldu?

BNB (Binance Coin) 15 Mayıs 2021 tarihinde en yüksek değer oldu.

BNB (Binance Coin) Ne Zaman En Düşük Değer Oldu?

BNB (Binance Coin) 8 Nisan 2021 tarihinde en düşük değer oldu.

Bir önceki yazımız olan Hisse Senedi Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.