• YARIM ALTIN
  8.469,00
  % -0,86
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0594
  % 0,01
 • € EURO
  36,1166
  % 0,34
 • £ POUND
  42,7467
  % 0,13
 • ¥ YUAN
  4,5495
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3805
  % -0,06
 • BITCOIN/TL
  2254321,264
  % 1,58
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Herşeye Rağmen Kredi Veren Bankalar

Herşeye Rağmen Kredi Veren Bankalar

Silici bozuk, kredi alması için önünde bir takım resmi problem bulunan kişiler içinde son çare başvurabilecekleri bir banka arayışı artışta. Peki insanlar herşeye rağmen kredi veren bankalar hakkında ne kadar bilgi sahibi. Ve böyle bir banka mevcut mu? Bu makalemizde bu konuya değinmeye çalışacağız.

herşeye rağmen kredi veren bankalar

herşeye rağmen kredi veren bankalar

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Günümüzde herşeye rağmen kredi veren bankalar bulabilmek mümkündür. İnsanlar kredi bulabilmek için yapması gereken tek şey bankaların fırsatlarını takip etmektir. Bazı bankalar ipotek karşılığında kredi vermektedir. Kendi üzerinize ait olan bir eviniz veya bir taşıt varsa bu konuda kredi alabilmek adına çeşitli bankalar üzerinden şansınızı deneyebilirsiniz.

2023 Sicil Affı Uygulayan Bankalar Hangileri?

2021 sicil affı genellikle bankalara uzun süredir borcu bulunan ve yeni kredi ve kredi kartı gibi bankacılık ürünlerini kullanmak isteyen banka müşterileri tarafından merak edilmektedir. Bankalara olan borçtan dolayı; kredi kartı ya da kredi kartı gibi borçları yüzünden KKB yani kredi puanı – sicili kötü olan banka müşterileri; 2021 sicil affı sayesinde büyük bir fırsat yakalayarak; yeniden bankacılık ürünlerinden yararlanabilecek.27 Ocak 2021

İlgili İçerik

800 Puana Kredi Veren Bankalar

800 puan kredi alabilmek için düşük bir skordur. Öncelik olarak bu kredi skorunu arttırmak gerekir. Eğer üzerinizde herhangi bir icra dosyası bulunmuyorsa düzenli bir şekilde kredi notunuzu arttırma yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda her banka aynı sistem üzerinden sicilinizi bildiği için aynı yaklaşımla size gelebilir. 800 puanın altında olan kişiler Finansbank, TEB, Akbank ve Vakıfbank gibi bankaların fırsatlarına göz atabilir.

sicili bozuk olana kredi veren bankalar

sicili bozuk olana kredi veren bankalar

Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum Mümkün mü?

Üzerinizde herhangi bir icra dosyası varsa ve kredi notunuzun düşük olduğunu düşünüyorsanız bu konuda kredi almanız oldukça zordur. Kredi alabilmeniz için bir kefil veya ipotek göstermeniz gerekebilir. İpotek yöntemini deneyerek çeşitli bankalar üzerinden kredi çekebilirsiniz. Herşeye rağmen kredi veren bankalar günümüzde bulunmaktadır. Bunun için fırsatlara göz atmanız yeterlidir.

2023 Yılında Kredi Sicil Affı Olacak Mı?

Kredi sicil affı, geçmiş zamanda bankalardan alınan kredi kartı ya da banka kartı gibi ürünlerin borçlarını ödemeyen kişilerin sicillerini düzeltilmesini sağlayan bir af türüdür. Sizili bozulan banka müşterileri; banka tarafından kara listeye alınmaktadır. Bu işlem kişilerin daha sonralarda kredi ya da kredi kartı gibi ürünleri kullanabilmesini engelleyen önemli bir unsurdur. Bu durumlarda banka müşterisi olmak isteyen kişiler; kredi kartı kullanamıyor, kredi çekemiyor ve hatta bazı durumlarda vadeli – vadesiz hesap

İlgili İçerik

Ziraat Bankası Sicil Bozuk Olana Kredi Verir mi?

Ziraat bankası günümüzde sicili bozuk olan kişilere fırsat kampanyaları sunmaktadır. Özellikle Temel İhtiyaç Destek Kredisi sayesinde milyonlarca kişi kredi çekebilmektedir. Sicilinizin bozuk olması veya üzerinizde icra dosyası olmasının herhangi bir önemi yoktur. Banka üzerinden başvuru yaparak 10 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Bunun için birçok başvuru kanalı bulunur.

 

her şeye rağmen kredi veren banka

her şeye rağmen kredi veren banka

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Günümüzde her şeye rağmen kredi veren bankalar bulunmaktadır. Yasal takipte olan kişiler çeşitli bankaların içerisinde temel ihtiyaç destek kredisine başvurabilirler. Bununla alakalı Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası kredi vermektedir. Üzerinizde icra dosyası olması buna engel değildir. Bu bankalar üzerinden 36 ay vade imkanlarıyla 10 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Bunun için bankaların resmi sitesine girerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. Mobil şube veya internet şube içerisinden kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan XTM Nedir? Nasıl Kullanılır? (Kuveyt Türk ATM) başlıklı makalemizde kuveyt türk atm, senin bankan ve xtm hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR YAZ
 • Kadir3 yıl önce
 • Kredi çekemiyorum