• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2152558,352
  % -0,04
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Akbank şikayet hattı numarası, Akbank’tan herhangi bir hesabı, kredisi ya da vb. ürünleri bulunan müşteriler ya da Akbank müşterisi olmayan kişilerin banka ile öneri, görüş ve şikayetlerini ilettikleri numaradır. Akbank çağrı merkezi şikayet hattı, 7 gün 24 saat boyunca aktiftir ve dilediğiniz zaman müşteri temsilcisine bağlanarak; öneri, talep ve şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.

Akbank Şikayet Hattı Numarası Nedir?

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank şikayet hattı numarası 444 25 25’dir. Bu numarayı aramak için banka müşterisi olmanız gerekmemektedir. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, kişisel bilgilerinizi iletmeniz dahilinde banka hakkındaki görüş, talep ve şikayetlerinizi aktarabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken bir diğer husus, bu hattın ücrete tabi olduğudur. Dakika haklarınız yoksa, dakika başına mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ücretsiz Akbank şikayet hattı 0850 222 25 25 numaralı hattır.

Akbank Genel Müdürlük İletişim

Akbank Genel Müdürlük İletişim bilgileri herkese açıktır.
Şirket İsmi: AKBANK T.A.Ş.
Genel Müdürlük Adresi: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul
Akbank Operasyon Merkezi: Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420/ Çayırova
Akbank Genel Müdürlük telefon numarası ise, ( 0212 ) 385 55 55
Akbank Genel Müdürlük Faks Numarası: ( 0212 ) 269 73 83

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank Şikayet Bildirim

Akbank, şikayet bildirimi yapmak isteyen müşterileri için kendi internet sitelerinde, özel bir bölüm ayırmıştır. Şikayetlerinizi Akbank sistemi üzerinden dile getirmek ve iletmek isterseniz; Akbank şikayet formu adresine giriş yapabilir ve tüm ayrıntıları ile şikayetinizi ya da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. İletişim numaranızı doğru girdiğiniz taktirde, şikayetiniz çözüme kavuşunca ayrıca aranıp bilgilendirileceksiniz.

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank şikayet bildirimi yapabilmek için, bankanın iletişim numaralarından birisini arayabilir ya da bankanın herhangi bir şubesine giderek, şikayetinizi sözlü ve dilekçeli bir şekilde iletebilirsiniz. Şikayet bildirimlerine oldukça önem veren Akbank, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda inceleme başlatacaktır.
İnceleme sonucunda Akbank şikayet bildirimi sonucunda tarafınıza bilgi verilecek, şikayet çözüme ulaştıktan sonra; görüşleriniz yeniden alınacaktır. Öte yandan Akbank şikayet bildirimi yapmak için sosyal medya platformlarını kullanabilir ya da şikayet sistemleri üzerinden şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Akbank Beni Aramasın

Akbank beni aramasın diyorsanız; ve özellikle de 444 25 25 numaralı hattan sürekli çağrı alıyorsanız, bu durumdan kurtulmanızın oldukça kolay bir yolu var.

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası

Akıllı telefonunuzdan ya da cep telefonunuzdan 444 25 25 numarasını engellemeniz kesin çözüm olacaktır. Fakat banka tarafından önemli bir durum olduğunda ya da sizinle iletişime geçtiklerinde ulaşabilmeleri için engellemek istemiyorsanız; bankayı veya sizi aradıkları numarayı geri arayarak aranmak istemediğinizi dile getirebilirsiniz. Bu talebinizin ardından aranma listesinden çıkarılacaksınız ve dolayısıyla reklam, tanıtım ve benzeri durumlar için rahatsız edilmeyeceksiniz. Bu talebinize rağmen hala aranıyorsanız, Akbank şikayet hattını arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yırtılmış Parayı Banka Alır Mı? (Yırtık Parayı Alan Bankalar) başlıklı makalemizde hangi banka yırtık parayı alır, hasarlı para değişimi ve sahte parayı alan banka hakkında bilgiler verilmektedir.