• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2228369,558
  % 0,24
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Cardfinans Para Puan Nerede Kullanılır?

Ülkemizde yer alan bankalar arasında müşterilerine birçok fırsat ve kampanyalar düzenleyen bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Cardfinans para puan gibi birçok cazip kampanyaları bulunan QNB Finansbank, anlaşmalı pos cihazlardan yaptığınız alışverişlerden Cardfinans para puan kazanıyor ve kazandığınız puanlar ile Finansbank anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.Birçok market, mağaza, alışveriş siteleri ve akaryakıt istasyonlarında kullanılabilen Finansbank para puanları; nerede harcayacağınızı bilmiyorsanız, aşağıda yer alan rehbere göz atabilirsiniz.

Finansbank Anlaşmalı Marketler (Üye İş Yerleri)

QNB Finansbank’a ait Pos cihazı kullanan her market, Finansbank anlaşmalı üye iş yeri ya da Finansbank anlaşmalı market olarak sayılır. Cardfinans para puanlar da Finansbank’ın bir ürünü olduğu için, anlaşmalı üye iş yerlerinden alışveriş yapmak gerekmektedir. Türkiye’de yer alan birçok market zinciri QNB Finansbank anlaşmalı marketler kapsamındadır. Anlaşmalı market kasalarında para puanlarınızı harcayabilir ya da anlaşmalı marketlerden alışveriş yaparak para puan kazanabilirsiniz.

Finansbank Para puan Hangi Marketlerde Geçerli

Kipa, Metro, Carrefour, Çetinkaya, A101 ve Şok gibi marketler QNB Finansbank ile anlaşmalı olduğu için kolaylıkla Finansbank para puan harcaması yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alışveriş yaptıktan sonra kasada bulunan personele para puan ile alışveriş yapmak istediğinizi söylemeniz olacaktır. Sonrasında ise sizin talebinize bağlı olarak dilediğiniz kadar para puan harcayabilirsiniz.

market 1
Finansbank Parapuan Şok Market

Finansbank Cardfinans para puan, Türkiye’de yer alan en büyük marketler zinciri Şok’ta da geçerlidir. Kartınız ile beraber Şok’a giderek, para puanlarınızı harcayabilirsiniz. Harcayacağınız miktarı kendiniz belirlemenizin yanı sıra, alacağınız ürünlerin tamamını da para puan ile satın alarak, herhangi bir ücret de ödemeyebilirsiniz.

Finansbank Parapuan A101 De Geçerli Mi?

Tıpkı Şok marketin de anlaşmalı olduğu gibi A101’de QNB Finansbank ile anlaşmalı olduğu için, A101 kasalarında Cardfinans para puanlarınızı harcayabilirsiniz. A101 Cardfinans para puan harcaması yapabilmeniz için, alışveriş esnasında kasada bulunan çalışana para puan ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ardından kasiyer size puanınızı ve kaç puan harcamak istediğinizi soracaktır. Dilerseniz puanlarınızın hepsini harcayabilir, dilerseniz de bir kısmını harcayabilirsiniz.

Carfinans Para Puan ile alakalı diğer içeriğimizi de okumak isteyebilirsiniz. – Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Geçerli?

Cardfinans para puanları; marketlerde, mağazalarda, internet alışveriş sitelerinde ve akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan her işletmede para puanlarınızı kullanabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir husus var ki; Cardfinans para puan geçerlilik süresini aşmamış olmanıza dikkat edin. Zira para puanların geçerlilik süresi bulunmaktadır. Öyle iki, kartınızda yer alan puanları 2 dönem içerisinde kullanmanız gereklidir. Aksi taktirde banka, kullanmadığınız tüm puanlarınızı otomatik olarak sıfırlayacaktır.

kartfinans 1
Cardfinans Parapuan Kullanalabileceğiniz Mağazalar Listesi

1. Flo Mağazaları
2. Ipekyol Mağazaları
3. Gratıs Mağazaları
4. Matraş Mağazaları
5. Profılo
6. Vestel Elektronik Mağazalarında
7. Regal Mağazaları
8. Kığılı Mağazaları
9. Polaris Mağazaları
10. Ikea Mağazaları
11. Medıamarkt Mağazaları

Cardfinans Parapuan Geçen Alışveriş Siteleri

1. N11
2. Hızlıal
3. İkea
4. Ciceksepeti
5. Tchibo
6. Lidyana
7. Tozlu
8. Markafoni
9. E-bebek
10. Koctas

Cardfinans Para Puanlarını Kullanılabilen Akaryakıt İstasyonları

1. Total
2. BP
3. Petrol ofisi

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır? başlıklı makalemizde akbank kredi kartı yorumları, chip para kullananlar ve chip para nerelerde geçerli hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR YAZ
 • Mahmut2 sene önce
 • A101de geçmedi binde geçmedi migrostada geçmedi bu şok kaldı di bakım