• YARIM ALTIN
  7.834,00
  % -0,05
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3465
  % -0,02
 • € EURO
  35,2329
  % 0,53
 • £ POUND
  41,8213
  % 0,52
 • ¥ YUAN
  4,4581
  % -0,07
 • РУБ RUBLE
  0,3635
  % -0,01
 • BITCOIN/TL
  2205776,711
  % 1,19
 • BIST 100
  10.165,52
  % 1,14

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır (QNB Finansbank Kredi Kartı)

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır (QNB Finansbank Kredi Kartı)

QNB Finansbank kredi kartı kullanıcılarından çok büyük bir kısmı, Cardfinans para puanları nerelerde kullanılır konusunda bilgi sahibi değildir. QNB Finansbank, kazanılan bonusları ya para puanları belirlenen tarihler arasında harcama yapmadıkları taktirde; puanları geri almaktadır. Bu nedenle aşağıda sıraladığımız bilgilere sahip olan kişiler, QNB Finansbankla yaptıkları her harcamanın ardından kazandıkları para puanları kullanabilirler.

QNB Finansbank Kredi Kartı

Finansbank kredi kartı, Cardfinans ve QNG Finansbank Pos cihazlarından yapılan alışverişlere ParaPuan kazandırmaktadır. Biriken puanlar yine Finansbank Pos cihazı kullanılan işletmelerde harcanabilir. QNB Finansbank’ın Cardfinans bünyesinde bulunan müşterilerine sunduğu birbirinden farklı ve avantajlı taksitlendirme, indirim ve puan gibi özellikler, ayrıcalıklar sayesinde kredi kartı müşterileri tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir. Hem Ticari kredi kartlarını hem de bireysel kredi kartlarını bünyesinde birçok kredi kartı türü içerisinde barındıran QNB Finansbank, son zamanlarda hızlıca büyüyen; Türkiye genelinde toplamda 2.822 ATM’ye sahip olan; tüketicilerine avantajlı kampanyalar düzenleyen bankadır. Finansbank kredi kartı ile nakit avans, taksitli para çekilebilir ve daha birçok bankacılık işlemi kolaylıkla yapılabilir. Cardfinans kredi kartları ile yapılan her alışverişte para puan kazanılmasının yanı sıra, belirlenen tarihlerde para puan miktarına göre para ödemeden alışveriş yapılabilmektedir.

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans Para Puan Geçen Yerler

harcanırken; puan miktarı; 0,1 KR ile çarpılır. Cardfinans para puan kazanma için, kampanyaları takip edebilir; kampanya dahilinde olan işletmelerden alışveriş yapabilirsiniz. Benzin istasyonlarında, online alışveriş sitelerinde ve birçok markette Cardfinans para puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Cardfinans Para Puan Harcama Noktaları

Ülkemizde birçok işletme ve firma, Cardfinans para puan harcama noktaları kapsamına girmektedir. Cardfinans para puan harcama noktaları tam listesini sizler için sıraladık.

Cardfinans Para Puan Geçen Marketler: 

 1. Kipa
 2. Carrefour
 3. Metro

Cardfinans Para Puan Geçen Mağazalar:

 1. Ikea Mağazaları
 2. Ipekyol Mağazaları
 3. Kığılı Mağazaları
 4. Matraş Mağazaları
 5. Profılo Mağazaları
 6. Vestel Mağazaları
 7. Regal Mağazaları
 8. Gratıs Mağazaları
 9. Polaris Mağazaları
 10. Flo Mağazaları
 11. Medıamarkt Mağazaları

Cardfinans Para Puan Geçen Alışveriş Siteleri: 

 1. Hızlıal.Com
 2. Com
 3. Com.Tr
 4. Cıceksatıs.Com
 5. Tchıbo.Com.Tr
 6. Lıdyana.Com
 7. Com
 8. Markafonı.Com
 9. E-Bebek.Com

Cardfinans Para Puan Geçen Akaryakıt İstasyonları: 

 1. Total Akaryakıt
 2. BP Akaryakıt
 3. Petrol Ofisi

 

Bir önceki yazımız olan PTT'den Hesap Açmak (Ptt Hesabı Nasıl Açılır?) başlıklı makalemizde ptt bank hesap açma, ptt den hesap açma ve ptt hesabı açma hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR YAZ
 • Tamer Bozay4 sene önce
 • Ankara Gazi Mahallesi A 101 ve Şok Markette kredi kartı veya Bank kartı kullandırdıkları halde malesef her iki markette para puan kullanımı burada geçerli değil diyerek kullandırmadılar. FİNANSBANK Yetkililerinin dikkatine sunuyorum