• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2224725,202
  % 0,20
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Moneygram Anlaşmalı Bankalar 2023

Moneygram Anlaşmalı Bankalar 2023

Moneygram, kişilerin güvenli bir şekilde moneygram anlaşmalı bankalar aracılığı ile yurt dışında yaşayan herhangi birine para göndermelerini sağlayan sistemdir. Yalnızca yurt dışındaki kişilere para göndermek değil, aynı zamanda da yurt dışından para almak için de kullanılan Moneygram dünya üzerinde birçok  ülkede oldukça aktif bir şekilde kullanılmaktadır. moneygram anlaşmalı bankalar, henüz ülkemizde oldukça az olsa da, kişiler bu banka şubelerine giderek; hızlı ve kolay bir şekilde para aktarımlarını gerçekleştirebilir ya da para çekebilirler.

Moneygram Anlaşmalı Bankalar Hangileridir

Moneygram anlaşmalı bankalar, özel ve kamuya ait bazı bankaları kapsamaktadır. Bu bankaların her şubesi; vatandaşlara aynı hizmeti vermektedir. Yani, moneygram anlaşmalı bankalar aracılığı ile dilediğiniz yerden; dilediğiniz kişiden gelen parayı oldukça kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Aynı zamanda moneygram aracılığı ile para gönderebilmeniz için, herhangi bir banka hesabınızın bulunmasına gerek yoktur. Yalnızca ödeme yapacağınız nakit tutarının yanınızda olması ve moneygram anlaşmalı bankalar arasından herhangi birine gitmeniz yeterli olacaktır.

030820152316319170605 2

İçeriğimizi okuduktan sonra Moneygram resmi sitesini ziyaret ederek; detaylı bilgi alabilirsiniz – Moneygram

Moneygram para transferi gerçekleştirebilmek için form doldurmanız ve akabinde imzalamanız gerekmektedir. Bunun ardından paranın hangi ülkede yer alan moneygram şubesine gideceğini belirtmeniz gerekir. İşlemnin gerçekleşmesinin hemen ardından referans numarasını alarak parayı çekecek kişiye ulaştırmanız gerekmektedir. Kişi, bu referans numarasını göstererek para çekebilir. Referans numarasını göstermeden para çekmek; mümkün değildir.

Moneygram Hangi Bankalarda Var?

 1. Kuveyttürk,
 2. Denizbank,
 3. Bank Asya

Yukarıda alan bankalar ve tüm şubeleri; moneygram anlaşmalı bankalardır. Moneygram sayesinde oldukça kolay bir şekilde para gönderimi gerçekleştirebilir; aynı zamanda yurt dışından herhangi bir kişi sizin adınıza Türkiyeye moneygram anlaşmalı bankalar aracılığı ile para gönderebilirler.

MoneyGram Ripple İşbirliği

Moneygram Ödeme Alma

Moneygram ile ödeme alma, para göndermekten çok daha kolaydır. Size en yakın moneygram acentesine ya da Money gram anlaşmalı bankalar arasından birine gidin. Gönderen kişinin size ilettiği referans numarası ile bir form doldurun ve bu işlemin ardından herhangi bir şeye gerek kalmadan  paranızı alın.

Şu içeriğimiz de ilginizi çekebilir – Yapı Kredi Bankası kredi kartı harcama itirazı

Bir önceki yazımız olan Çek Kıran Bankalar Hangileri? (Çek Kıran Faktoringler) başlıklı makalemizde cek kiran bankalar, cek kiran faktoring ve faktöring nedir hakkında bilgiler verilmektedir.