• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2225241,434
  % 0,19
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Yapı Kredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Bankası World Kart Şifre Nasıl Alınır?

Yapı Kredi, teknolojik gelişmeler ile paralel bir şekilde ilerleyen bankaların başında gelmektedir. Yapı Kredi hizmetlerinden biri olan World kart şifre alabilmek için oldukça basit işlemlere sahiptir. World kart alabilmek için şubeye gidebilir ya da mobil uygulama üzerinden World kart şifrenizi kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Buna ek olarak yapı kredi World kart şifre değiştirebilmek için ya da yeni bir şifre alabilmek için; SMS kanalını da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Kart Şifresi Alma İşlemi

Yapı Kredi World kart şifre değiştirmek için, bankaya ait olan herhangi bir ATM’ye giderek kartınızı koyabilir ve işlemler arasından kart şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Aynı zamanda; 444 0 444 numaralı yapı kredi müşteri hizmetlerini arayarak; kart şifrenizi değiştirebilirsiniz. Fakat bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için, bankada kayıtlı olan numaranızın yanınızda olması gerekmektedir. Zira işlemlerin tamamlanması için, cep telefonunuza gelen sms’e ihtiyacınız olacaktır.

Kırık Kredi Kartı

Buna ek olarak; SIFRE – Boşluk – Kart numaranızın son 4 hanesini ve World kartınızın arka kısmında yer alan 3 haneli güvenlik kodunu – Boşluk – yeni 4 haneli şifrenizi yazarak 4440 numarasına kısa mesaj olarak göndererek de; Yapı kredi World şifrenizi değiştirebilir / yenileyebilirsiniz.

Yapı Kredi Şifre Değiştirme

Yapı kredi şifre değiştirme işlemini aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yapı kredi şifre değiştirme işlemi, aynı zamanda Yapı kredi şubelerinde de yapılabilmektedir. Bunun için size en yakın olan Yapı Kredi Şubesine giderek, vezneden yapı kredi World kart şifre değiştirmek istediğini belirtmeniz yeterlidir.

Akabinde banka görevlisi kimlik bilgilerinizi ve kartınızı alarak; şifre değiştirme / yenileme ya da yeni şifre alma işleminizi kısa süre içerisinde tamamlayacaktır.

Eğer yapı kredi world kartınızın şifresini müşteri hizmetleri aracılığı ile değiştirmek istiyorsanız; Yapı Kredi müşteri hizmetleri direkt bağlanma 2021 başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

banka kartı olmadan para çekme

Eğer kartınız kaybolduysa ve yeni gelen kartınız için şifre almak istiyorsanız, aynı şekilde bu adımları uygulayarak yeni yapı kredi bankası World kart şifre alabilirsiniz. Kart şifresini yenilemek tamamen ücretsiz bir işlemdir.

Bir önceki yazımız olan Moneygram Ptt'de Var Mı? başlıklı makalemizde moneygram masrafı ne kadar, moneygram nedir ve moneygram türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.