• YARIM ALTIN
  8.506,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5038
  % 0,08
 • € EURO
  34,7826
  % -0,12
 • £ POUND
  40,2943
  % -1,04
 • ¥ YUAN
  4,5009
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3457
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2072511,724
  % 0,77
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019

Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019

Bankaların belirledikleri faiz oranlarına göre yatırımlarınızı şekillendirebileceğiniz faiz, kar oranları ve sigorta kampanyalarını, bankalar arası mevduat karşılaştırması yaparak belirleyebilirsiniz. Bu kapsamda yüksek mevduat faizi veren bankalar 2019 yılında en başta Ing bank, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Türkiye İş bankası, Finansbank, Garanti Bankası ve Hsbc gibi birikimlerinizi belirtilen vadedeki kazanca dönüştürerek, bu kazancı ortaya çıkaran tablo ile sizlere yanıt verebiliyor.

Bu kazancı elde edebileceğiniz vadeli mevduat girilen hesapların içeriklerinde karşınıza çıkabiliyor. Sizlerde net kazanç miktarınızın nasıl ilerleyeceğini görebileceğiniz bankaların mevduat hesaplama sayfalarından uygun olan birini belirleyerek o banka ile işbirliği halinde kazanç sağlayabilirsiniz.

Kazanç Sağlamak İçin Mevduat Hesabınızı Belirleyin

Öncelikle bankaların mevduat hesaplarını inceleyerek belirleyeceğiniz tutarın gün ay ve yıl olarak belirleyeceğiniz süre içerisinde ne kadar olması gerektiğini görebileceğiniz bir mevduat hesabı oluşturmalısınız.

Size en uygun getiri sağlayan mevduat hesabı belirlerken yüksek mevduat faizi veren bankalar 2019 yılı içerisinde enpara.com ne kadar getiri sağlamış inceleyebilirsiniz. Sizler için en çok kazanç sağlayan bankanın bu sistemine başvuru yaparak incelediğiniz mevduat faizinin vade farkını değiştirebilirsiniz.

Bu alanda en çok konuşulan ve en çok kazanç sağlayan turuncu hesap mevduatları üzerine başvuru yapmanız öneriler arasında yer alıyor.

En Uygun Mevduat Hesabını Nasıl Belirlemeliyim

Mevduat hesabınızda olan 10.000 tl ile 50.000 tl arasında ki faiz getirileri birbirinden faklı değerde ilerleme kaydetmektedir. Bu kapsamda belirlediğiniz rakam yüksek olursa başvuru yaptığınız mevduat hesabının aylık veya yıllık hesabına göre o kadar çok kazanç elde edebilirsiniz.

Şubeye gitmek yerine dijital kanallar üzerinden Tl, Dolar, Euro ve İngiliz sterlini seçeneklerinden biri ile hesap oluşturabilir,  daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen ve yüksek mevduat faizi veren bankalar 2019 yılı içerisinde İng bank’ ın % 23 oranlarında uyguladığı turuncu hesabın faizini % 2 ek faiz nasıl elde edebileceğinizi bankadan sorabilirsiniz.

% 22 sularında gezinen Enpara’ nın daha ne kadar faizle artacağını hesap açtırarak ya da bankalara giderek öğrenebilirsiniz. Size en uygun mevduat hesabını seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2023 başlıklı makalemizde Emekliye Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar ve en düşük faizle kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.