• YARIM ALTIN
  7.930,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2511
  % 0,14
 • € EURO
  35,0023
  % 0,27
 • £ POUND
  41,0886
  % 0,43
 • ¥ YUAN
  4,4516
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3555
  % 1,14
 • BITCOIN/TL
  2225241,692
  % 0,19
 • BIST 100
  10.676,65
  % -1,07

Ziraat Bankası Sms Gelmiyor Ne Yapmalıyım?

Ziraat Bankası Sms Gelmiyor Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir bankacılık işlemi yapabilmek için ihtiyacınızın olacağı sms onay kodu hakkında ziraat bankası sms gelmiyor şeklinde şikayetler görülmektedir. Bu problem hakkında neler yapılması nerelere başvurulması gerektiği ve neden oluşabileceği gibi hususlarda bilgi vermeye çalışacağız.

Ülkemizin en büyük bankalarından olan ve milyonlarca müşteriye bankacılık hizmeti sunan ziraat bankası müşterilerinin sms alamama sorunları ile ilgili olarak bir çok platformdan sorulara maruz kalıyor. Peki oluşan bu problem nasıl giderilir, neden oluştu ve çözmek için ne yapmak gerekiyor cevabını vermeye çalışalım.

Ziraat Bankası SMS Neden Gelmez

Herhangi bir işlem için sms beklerken uzun süre geçmesine rağmen herhangi bir sms almadıysanız dikkat etmeniz gereken detaylar bulunmaktadır. Öncelikle herhangi bir operatör değişimi sağlayıp sağlamadığınızı kontrol etmeniz gereklidir. Örnek vermek gerekirse artık numara taşıma işlemi sağlanarak farklı operatörler arasında kolaylıkla geçiş imkanları sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Türkiye'deki kamu bankaları denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan Ziraat Bankası; Osmanlı Devleti döneminden beri hizmet sunmaktadır. Milyonlarca insanın hizmet aldığı Ziraat Bankası'nın müşterilerine birçok konuda ayrıcalık sağladığını söylemek gerekir. Bilhassa ziraat bankası kredi kartı müşteri hizmetleri sayesinde tüketicilerin akıllarında bulunan sorular cevaplanmaktadır.Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Ziraat Bankası kredi kartı müşteri hizmetleri için hizmet almak istiyorsanız günün her saatinde Ziraat Bankası müşteri temsilcisine

İlgili İçerik

Siz bu kapsamda bir işlem yaptıysanız, örneğin Türk Telekom operatöründen Vodafone operatörüne bir numara taşıma işlemi sağlamış iseniz numaranız aynı olsa dahi sms almama durumunuz söz konusu olacaktır. Böyle bir durum söz konusu ise hemen ziraat bankası müşteri hizmetlerine ulaşmalı ve bu konuyu aktarıp çözüm beklemelisiniz.

Bir diğer ihtimal ise bankacılık işlemleri için yetkinizin tanımlı olmaması durumudur. Böyle bir durumda da ziraat bankası sms gelmiyor sorusunu cevaplandırmak gerekli olacaktır. 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaraları üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kısıtlama probleminin giderilmesi talep edilmelidir.

ziraat bankası sms neden gelmez

ziraat bankası sms neden gelmez

Operatör Değişikliği Nasıl Bildirilir

Bu problemin oluşmasındaki en büyük engel yukarıdaki başlıkta da aktardığımız üzere GSM operatör değişiklikleri olarak karşımıza çıkacaktır. Böyle bir durumda yapılması gereken işlem ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir durumun yaşandığını belirtmeniz olacaktır.

Ziraat Bankası Döviz Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan Ziraat Bankası; vermiş olduğu hizmetlerle birçok kişinin güvenini kazanmıştır. Bu noktada, birçok tüketici, Ziraat Bankası döviz hesabı açmak istemektedir. Bu hesap sayesinde Türk Lirası dışındaki paralarınızla da birikim yapabilirsiniz. Farklı türdeki döviz cinsleri için birikim fırsatı sunulmaktadır.Ziraat Bankası Döviz Hesabı Açma Ücreti Ziraat Bankası döviz hesabı açma ücreti; daha çok hesap işletim ücreti olarak bilinmektedir. Bu noktada, yalnızca 7

İlgili İçerik

Daha sonrasında sizlere bu sorunu çözebilmek adına gerekli işlemler sağlanacak ve bilgi verilecektir.  Burada işlemlerin uzun sürmesi veya müşteri hizmetlerine erişim sağlarken çok fazla vakit kaybetme korkusu nedeniyle çekimser duruyorsanız daha önce sizlere bahsettiğimiz ziraat bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma başlıklı içeriğimize linke tıklayarak erişim sağlayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu işlemleri sağlarken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ziraat bankası sms gelmiyor şikayetlerinin bazılarında operatörün çekmemesi veya bazı erişim problemleri nedeniyle sms alıp gönderme işlemlerinin sağlanamıyor oluşudur. Bu sebeple bahsettiğimiz işlemleri uygulamadan önce sms alabiliyor veya gönderebiliyor olduğunuzdan emin olun.

Bir önceki yazımız olan 100 Bin TL Aylık Faiz Getirisi 2023 (Tüm Bankalar) başlıklı makalemizde 10.000 tl ne kadar faiz getirir, 100 bin tl aylık faiz getirisi 2018 ve 100 bin tl aylık faiz getirisi 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR YAZ
 • Meral Yalçın2 sene önce
 • Bulunduğunuz IP ten İnternet Şubeye giriş Yapamazsınız diyor deli sürekli olarak hiç giriş tarihi yapamıyom merhaba mobil bankama