• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2155600,179
  % -0,01
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

Akbank Neo Kart Nedir? (Başvuru ve Kampanyalar)

Akbank Neo Kart Nedir? (Başvuru ve Kampanyalar)

Akbank müşterilerinin aslında aşina oldukları neo kart hakkında, kullanımı ve kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle akbank neo kart nedir sorusuna cevap aramakla başlayıp kampanya detaylarına ilerleyeceğiz.

 

Akbank Neo Kart Nedir?

Akbankın müşterilerine sunduğu kart çeşitlerinden birisi olan bu kart bir çok kullanımda sizlere kolaylık ve kampanyalar sunuyor. Bunlarun başında chip-para puan kazanmları, indirimler, internet alışverişi, taksitli alışveriş gibi pek çok avantaj geliyor.

Akbank Telefon Numarası Tanımlama

Banka hesabınızın kayıtlı olduğu telefon numarasını değiştirebilmeniz mümkündür. Akbank telefon numarası tanımlama için de birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Akbank telefon numarası güncelleme yöntemlerini inceleyerek dilediğiniz yöntem ile telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Akbank Telefon Numarası Tanımlama Önemi Aslında tanımlama diye bahsedilen olay telefon numarası güncelleme olayıdır. Çünkü telefon numarası banka müşterisi olduğunuz zamandan bankada tanımlanmaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda telefon numaranızı değiştirmeniz durumunda Akbank telefon numarası güncelleme işlemi yapmanız gerekir. Telefon numarası güncelleme

İlgili İçerik

Akbank neo sayesinde alışverişleriniz dahilince chip-para puan kazanabilir, atmlerden rahatlıkla ve komisyonsuz bir şekilde para çekebilir, otomatik ödeme talimatları verebilir ve her türlü alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Tabiiki buna online alışverişileriniz de dahil.

Akbank Neo Kart Başvurusu

Karta başvurua sağlayabilme imkanları oldukça kolay. Başvurunuzu sağladıktan bir hafta sonrasında size –olumlu sonuçlanması durumunda- kurye ile ulaştırıabiliyor. Başvuru yapabilme adımları da oldukça kolay durumda.

Artık bilindiği üzere internetten banka hesabı açma gibi pek çok kolaylığın sağlanması mobil ve internet bankacılıklarının ve dijital bankacılık kavramlarının ön plana gelmesi ile çok kolay durumda. Durumun böyle olması kart başvurunuz için de bir çok kolaylığın sağlanması demek oluyor.

Akbank web sitesinde hızlı bir şekilde bavuru sağlayabilir ya da müşteri hizmetlerine 444 25 25 – 0850 222 25 25 telefon numaralarından ulaşıp başvuru imkanı sağlayabilirsiniz. Kartınızın onay işlemi tamamlandıktan sonra size kurye aracılığı ile iletilecektir.

akbank neo kart başvurusu

akbank neo kart başvurusu

Akbank Neo Kart Şifresi Alma

Kart şifreleri bankamatikten para çekme veya atm kullanabilmek için öncelikli edinmeniz gereken bilgilerdir. Bunun yanı sıra güvenliğiniz açısından hiç kimse ile paylaşmamanız gereklidir. Kartınızın şifresi alabilmek için BKSIFRE yazıp kartınızın son 4 hanesini yazarak 4425’e gönderin.

Bunun yanı sıra internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaparak kolay ve pratik şekilde şifre oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Ülkemizde faaliyet gösteren özel bankalar arasında potansiyeli en yüksek bankalardan biri Akbank’tır. Üst düzey bir bankacılık politikası uygulayan Akbank müşteri hizmetleri ilkesiyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezlerinde bekleme konusunda Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma oldukça kolaydır. Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma adımlarını uygulayarak destek almak istediğiniz konu ile alakalı çok hızlı bir şekilde aksiyon almanız mümkündür.Bir çok öncü finans dergisi ve etkinliği tarafından ödüle layık görülmüş Akbank’ın 10’larca

İlgili İçerik

Akbank Neo Kart, Artık Akbank Kart

Bahsi geçen kart ismini artık Akbank’ın almış olduğu karar neticesinde “Akbank Kart” ismiyle güncellenmiştir. Bu isim değişikliği neticesinde kullanım ve işlevler doğrultusunda bir değişiklik söz konusu olmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Akbank Telefon Numarası Tanımlama başlıklı makalemizde Akbank telefon numarası güncelleme ve Akbank telefon numarası tanımlama hakkında bilgiler verilmektedir.