• YARIM ALTIN
  8.470,00
  % -0,86
 • AMERIKAN DOLARI
  33,2386
  % 0,01
 • € EURO
  36,1240
  % 0,35
 • £ POUND
  42,7200
  % 0,07
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3825
  % -0,07
 • BITCOIN/TL
  2248397,564
  % 1,47
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Kahramankart Dolum Ve Bakiye Sorgulama İşlemi

Kahramankart Dolum Ve Bakiye Sorgulama İşlemi

Kahramankart dolum işleminin çok kolay bir hale getirilmesiyle birlikte Kahramanmaraş ilinde yaşayan insanların ulaşım konusunda pek çok imkandan yararlanabildiğini söyleyebiliriz. Her kesimden ve her yaştan insanın özellikle de öğrenci ve yaşlıların en sık tercih ettiği kahramankart tl yükleme işlemini nasıl ve nereden yapabileceğinizi sizler için toparlamaya çalıştık.

 

Kahramankart Sms İle Para Yükleme

 

kahramankart sms ile para yükleme

kahramankart sms ile para yükleme

 

Pek çok yükleme kolaylığı bulunmasına rağmen en sık tercih edilen işlemlerin başında kahramankart sms ile para yükleme işlemi gelmektedir. Bunu gerçekleştirebilmek için cep telefonlarının mesaj gönderme kısmına girerek: MARAS (KAHRAMANKART NUMARASI) ve kahraman kartınızın arkasında bulunan son 2 rakamdan önce yer alan 4 haneyi ve yüklenmek istenen tl miktarını girerek 3544’e gönderilmesi yeterli. Örnek verecek olursak:

 

MARAS 5028 504660009867 5271 10

 

Gönder: 3544

 

Şeklinde işlem uygulanabilir ve rahatlıkla dolum yapılabilir.

 

Kahramankart Vize İşlemi Nedir

 

Her yıl tekrarlanan ve belirli dönemlerde yenilenmesi gereken vize işlemlerinin belirli tarihleri mevcuttur. 2021 kahramankart vize tarihleri de bu kapsamda resmi web sitesinde belirtilmiştir. En çok sorulan sorulardan birisi olan kahramankart vize işlemleri nedir sorusunu cevaplama çalışalım: Öğrenci, öğretmen, yaşlılar, kamu personelleri gibi bazı kesimlerde yer alan şahıslar için indirimli ulaşım tarifelerinden yararlanabilmek adına sizlere bildirilen belgeler yardımı ile bu indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tabii ki bu belgeleri ulaştırıp gerekli resmi işlemleri yaptırmanız gereklidir.

 

kahramankart dolum vize

kahramankart dolum vize işlemleri 2021

 

Kahramankart Bakiye Yükle

 

Sizler için bu konuda pek çok alternatif sunulmuştur. Yukarıdaki başlıklarda da anlattığımız üzere yeni uygulaması yapılan sms ile para yükleme işlemi de bunlardan birisidir. Tüm bunların dışında şehrin belirli noktalarına konuşlandırılmış olan noktalarda bakiye yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kahraman kart dolum işlemi için resmi web sitesinde detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

 

Kahraman Kart Kalan Bakiye

 

Kullanım sonrasında eksilen bakiye tutarlarını öğrenebileceğiniz kahramankart kalan bakiye öğrenme yöntemleri mevcuttur. Sizler için en kolay yöntem resmi web sitesi olan kahramankart web sitesine girerek sorgulama işlemini gerçekleştirmektir. Kart bilgilerinizi girip doğrulama işlemini sağlayarak kolaylıkla kalan bakiye tutarınızı görebilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz ve en kolay yöntem budur.

 

kahraman kart kalan bakiye

kahraman kart kalan bakiye sorgulama

 

Kahramankart Vize İşlemleri Nasıl Yapılır

 

Kahraman kart vize işlemleri her yıl belirli dönemlerde sizlere açıklanan tarihlerde istenilen belgeler ile ilgili ulaşım dairesine gidilerek sağlanmaktadır. Bu konu için sizden istenilen belgeleri ve doğru tarihleri takip etmeniz gerekmektedir.

 

Kahramankart Ücretleri 2021

 

Her yıl yenilenebilen, zam veya indirimler meydana gelen kahramankart 2021 ücretleri de bu yıl içerisinde değişmiş olabilir. Belediye tarafından 23 Eylül 2019 tarihli güncel tutarlar aşağıdaki şekildedir:

 

kahraman kart ücretleri 2021

kahraman kart ücretleri 2021

 

Kahramankart Kalan Bakiye Sorgulama

 

 

 

Kartınızın içerisinde bulunan kahraman kart bakiye sorgulama işlemini yapabilmek için sizlere yukarıda yer alan kahraman kart kalan bakiye başlığında anlattığımız yöntemleri takip etmeli ve resmi web sitesi üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirmelisiniz.

 

Kahramankart Mobil Ödeme

 

Kahraman kart mobil ödeme yöntemi olarak da anılan sms ile para yükleme işlemini sizler için yukarıda detaylıca anlattık ve örnek verdik. İlgili bilgileri girerek 3544’e sms atabilir ve anında bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan B250 Sms Kodu Mesajı Nasıl Engellenir? başlıklı makalemizde b250 iptal, b250 mesaj engelleme ve b250 mesaj iptali hakkında bilgiler verilmektedir.