• YARIM ALTIN
  8.506,00
  % -0,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5038
  % 0,08
 • € EURO
  34,7826
  % -0,12
 • £ POUND
  40,2943
  % -1,04
 • ¥ YUAN
  4,5009
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3457
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2111795,481
  % 1,66
 • BIST 100
  9.693,46
  % 1,77

Akbank Axess Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır

Akbank Axess Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır

Akbank bankacılık ürünlerinden biri olan Axess kart, harcama yapıldıkça kart sahiplerine mil kazandıran avantajlı bir üründür. Akbank axess wings mil puanlarını kullanmak ya da harcama yapmak isteyen kişiler; aşağıda belirttiğimiz iş yerlerinden oldukça kolay bir şekilde alışveriş yapabilirler. Birçok Akbank müşterisi, Akbank axess wings mil puanı nerede kullanılır konusunda çok fazla bilgi sahibi olmadığı için; Çoğu zaman puanlarını harcamamakta dolayısıyla; kazandıkları mil puanlar boşa gitmektedir.

Wings mil puan nerelerde kullanılır?

Akbank axess wings mil puanları; tüm hava yollarında, kara yollarında ve deniz yollarında; ve tüm bunların yanı sıra Wings anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme esnasında; Akbank axess wings puanlarını kullanmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Yaptığınız her 1,5 Türk Lirası değerinde Akbank axess wings kredi kartı harcamalarında 1 Türk Lirası değerinde mil puanı kazanılmaktadır.

Axess Wings Mil Puanı

Axess Wings Mil Puanı

Tüm hava yollarından wings mil puanı ile bilet satın alabilirsiniz. Fakat bu konuda bilmeniz gereken en önemli husus, yeterli mil puanına ulaşmanız olacaktır. Buna ek olarak; her ne kadar uçak bileti satın alırken vergi ödemek zorunda olsanız da; Wings mil puanlarınız ile uçak bileti satın alırken herhangi bir vergi ödemek zorunda kalmazsınız.

Bunların yanı sıra, aldığınız uçak bileti sayesinde yeninden Akbank axess wings mil puanı kazanmış oluyorsunuz. Wings mil puanı hakkında detaylı bilgi almak ya da uçak bileti satın almak isterseniz; 444 25 25 numaralı destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Wings Anlaşmalı Üye İş Yerleri Hangileri

Wings anlaşmalı üye iş yerleri, Akbank Axess tarafından gurme noktaları, wellness noktaları, life noktaları olarak üçe ayrılmıştır. Bu anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapılabilmektedir. Wings anlaşmalı üye iş yerlerine; aşağıda bulunan adreslerden ulaşabilirsiniz.

Axess Wings Mil Puanı

Axess Wings Mil Puanı

Mil Puan Chip Paraya Çevirme Yapılır Mı?

Mil puanı chip paraya çevirme işlemi için en sık tercih edilen yöntem; uçak bileti almak isteyen kişilerden nakit para temin ederek, mil puanları ile uçak bileti almaktır.

Bunun yanı sıra; birçok e ticaret sitesi mil puanları karşılığında kişilere alışveriş imkanı sunmaktadır. Fakat bu tür sitelerin şahıslara ait olduğunu, Hava yolları ile alakasının bulunmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Yalnızca Wings kart değil, Axess kartınız da varsa; chip para puanlarınızı nasıl harcayacağınızı bu içeriğimizde bulabilirsiniz; — Axess Chip Para Puanları Nerede Kullanılır?

Axess Wings Mil Puanı

Axess Wings Mil Puanı

Mil Puan Hesaplama

Mil puanı hesaplama yapmak için; resmi site olan Wings Card adresine giriş yapmanız ve hesaplama yapılabilmesi için sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bilgileri doğru girdikten sonra; puan hesaplaması yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Passolig Gişeleri Kaça Kadar Açık? başlıklı makalemizde passolig bilet al, passolig bilet alma ve passolig çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.