• YARIM ALTIN
  8.060,00
  % -0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8248
  % 0,04
 • € EURO
  35,2439
  % -0,18
 • £ POUND
  41,7711
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5201
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,3687
  % -1,99
 • BITCOIN/TL
  2110535,749
  % -0,07
 • BIST 100
  10.771,36
  % 0,29

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme QR Kod İle

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme QR Kod İle

Gelişen teknoloji etkisi ile artık atmlerden para çekmek için atm cihazına kart takmak zorunda kalmıyoruz. Garanti Bankası kartsız para çekme oldukça basittir ve bunun 3 farklı alternatifi de vardır. Bu alternatifler referans numarası ile kartsız para çekme, Garanti Bankası kartsız para çekme qr kod ile kartsız para çekme ve CepBank gönderilerini kartsız çekme şeklindedir.

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme QR Kod İle

Artık banka atmlerinden para çekmek için banka kartınızı her zaman yanınızda bulundurmak zorunda değilsiniz. Garanti Bankası kartsız para çekme işlemi yapabilmeniz de mümkündür. Garanti bankası kartsız para çekme qr kod ile mümkün. Bunun için telefonunuzda Garanti Bankası mobil uygulaması olmalıdır. Telefonunuzdan Garanti Bankası mobil uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüden QR işlemleri bölümüne girin. Para çekme botununa tıklayın ardından çekmek istediğiniz para miktarını tuşlayın. Para miktarınızı tuşladıktan sonra telefonunuzda kamera açılacaktır. Kameranızı garanti atmsinde bulunan QR koduna tutarak qr kodunu okutun. Çok hızlı bir şekilde QR kodu okunacak ve tuşlamış olduğunuz miktarı atmden size verecek. Garanti bankası uygulamasını Google play yada ios market mağazalarından indirebilirsimiz. Böylelikle atmye hiç kart takmadan Garanti Bankası kartsız para çekme işlemi yapmış olacaksınız.

Banka Kartı Olmadan Para Çekmek Mümkün Mü?

Geçtiğimiz yıllarda; henüz akıllı telefonlar bu denli yaygın değilken banka kartı olmadan para çekme olanağı yoktu. Fakat günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle; gerek akıllı telefonlardan gerekse kişiye özel olarak oluşturulan kodlar ile banka kartı olmadan para çekme işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Öyle ki, kartınızı kaybetmiş olsanız dahi müşterisi olduğunuz bankanın herhangi bir ATM’sine giderek; banka kartı olmadan para çekme işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Banka Kartı Olmadan Nasıl Para Gönderilir?

İlgili İçerik

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme CepBank İle

Çoğu bankanın vermiş olduğu kartsız para çekmek işlemlerinden biri de CepBank ile para çekme işlemidir. Garanti bankası kartsız para çekme alternatiflerinden biri olan CepBank ile kartsız para çekme işlemi de en az QR ile para çekme kadar kolay bir işlemdir. Bu işlemi yapabilmeniz için birinin sizin cep telefonu numaranıza para gönderimi yapması gerekmektedir.

Garanti Bankası kartsız para çekme

Garanti Bankası kartsız para çekme

Herhangi biri size para gönderimi yapacağı zaman garanti bankası CepBank ile gönderim yaptığında sizin telefonunuza şifre içeren bir sms gelir. Herhangi bir Garanti Bankası atmsine giderek atm üzerinden CepBank ile para çekme butonuna tıklayın. Bu menüye girdiğinde sizden istenen bilgiler şunlar olacaktır.

 • Para gönderen kişinin telefon numarası
 • Sizin telefon numaranız
 • Gönderilen para miktarı
 • Telefonunuza sms ilen gelen şifre

Bu bilgileri girdikten sonra Garanti Bankası kartsız para çekme işlemini cepbank ile yapmış olacaksınız. Bu alternatifte dikkat edilmesi gereken bir husus var. Cepbank ile gelen paraların 7 gün süresi vardır. Yani 7 gün içerisinde cepbank ile gelen paranın çekimini yapmanız gerekir.

Günlük Para Çekme Limiti Arttırma İşlemi (ATM Para Çekme Limiti)

Her bankanın kendi kriterlerince belirlemiş olduğu günlük limitler bulunmaktadır. Bu nedenle günlük para çekme limiti arttırma işlemi yapmanız gerekebilir. Bu işlemi gerçekleştirip ihtiyaçlarınız doğrultusunda nasıl para çekme limitinin artırılacağına her banka için ayrı ayrı cevap aramaya çalışacağız.Öncelikle günlük atm para çekme limitleri hakkında bir ön bilgi vermeye çalışalım. Bankaların kendi atm’leri için sınırladığı günlük tutarların tablosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.Ziraat Bankası: 1500 TL İş Bankası:

İlgili İçerik

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme Referans Numarası İle

Garanti Bankası işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için size bir referans numarası tanımlamaktadır. Müşteri bilgilerinizi bilmemeniz durumunda Garanti Bankası referans numarası ile de işlem yapmanız mümkündür.

Garanti Bankası kartsız para çekme işlemini refernas numarası ile yapmak istiyorsanız herhangi bir Garanti Bankası atmsine gidin. Atmde bulunan kartsız işlemler menüsüne girin Bu menü içeriğinde bir para çekme butonu var buna tıklayın ve ardından açılan menüden referans numarası seçeneğini seçin. Daha sonra açılacak olan sayfaya referans numarasını girerek para çekme işleminizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ParafPara Nerede Kullanılır? başlıklı makalemizde Paraf Kart, ParafPara ve ParafPara nerede kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.