• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2151727,660
  % -0,16
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Garanti Bankası kredi kartını kullanan tüketicilerin bir süre sonra ödemelerini yapmakta zorlandıklarına rastlanmaktadır. Bu noktada, bu sorunu yaşayan kişilerin aklında garanti bankası kredi kartı borcu yapılandırma nasıl yapılır sorusu bulunmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri için Garanti Bankası’nın +90 212 410 90 00 numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede, bankanın size sunmuş olduğu birtakım kişisel çözümlerden ve ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası’nın birçok farklı kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bonus başta olmak üzere Bonus Flexi, Money, Platinum gibi kredi kartlarını kullanıyorsanız ancak kredi kartının ödemelerini yapmakta sıkıntı çekiyorsanız bankanın müşteri temsilcisiyle konuşarak borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

Garanti Bankası Kartsız Para Çekme QR Kod İle

Gelişen teknoloji etkisi ile artık atmlerden para çekmek için atm cihazına kart takmak zorunda kalmıyoruz. Garanti Bankası kartsız para çekme oldukça basittir ve bunun 3 farklı alternatifi de vardır. Bu alternatifler referans numarası ile kartsız para çekme, Garanti Bankası kartsız para çekme qr kod ile kartsız para çekme ve CepBank gönderilerini kartsız çekme şeklindedir. Garanti Bankası Kartsız Para Çekme QR Kod İle Artık banka atmlerinden para çekmek için banka kartınızı

İlgili İçerik

Kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerini yapmadığınız takdirde kredi notunuz bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Bunun yanı sıra, üç ay boyunca ödeme yapmadığınız takdirde bankalar tarafından icralık olabilirsiniz. Bu yüzden, mallarınıza el konulabilir veya maaşınıza haciz gelebilir. Sonuç olarak, ödeme sıkıntısı yaşıyorsanız, vakit kaybetmeden, garanti kredi kartı borcu yapılandırma numarası olan +90 212 410 90 00 numarasını aramalısınız. Buna ek olarak, 444 0 333 numarasını da arayabilirsiniz. Ancak, bu numaradan da yine bahsettiğimiz kredi kartı borcu yapılandırma numarasına yönlendirileceksiniz.

 

garanti bankası kredi kartı yapılandırma hesaplama

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Hesaplama

Kredi kartı borcu yapılandırma hesaplama işlemleri; bankanın belirlemiş olduğu yapılandırma şartlarına göre yapılmaktadır. Bu noktada, bankanın belirlediği bir faiz oranı bulunmaktadır. Borç yapılandırma işlemleri için genel olarak 12 aylık vade süresi belirlenmektedir. Ancak, bankayla görüşerek bu süreyi 60 aya kadar çıkartabilirsiniz. Bunun için ihtiyaç kredisi kullanarak kredi kartı borcunuzu ödemeyi teklif edebilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Türkiye’nin ikinci büyük özel bankası olan Garanti Bankası 1964 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Garanti bankası 2010 senesinden beri ana hissedarı olan BBVA ile ortak çalışması sonucunda ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunmaktadır. Garanti bankası 2019 senesinin haziran ayından beri faaliyetine Garanti BBVA olarak devam ediyor. Garanti bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma oldukça kolaydır. Bu makalemizde size Garanti bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma nasıl yapılır adımlarıyla açıklayacağız.

İlgili İçerik

Bu işlemi bir örnekle açıklayabiliriz. 100 bin TL kredi kartı borcunuz olduğunu varsayalım. Garanti kredi kartı borcu yapılandırma için 12 ay vadeli seçenek sunmaktadır. Bu noktada, 60 ay vadeli olmasını istiyorsanız 100 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı; %0,99 olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda, aylık taksitleriniz 2.340,12 TL olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Finansman Kredi Nedir? Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.