• YARIM ALTIN
  8.469,00
  % -0,86
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0594
  % 0,01
 • € EURO
  36,1166
  % 0,34
 • £ POUND
  42,7467
  % 0,13
 • ¥ YUAN
  4,5495
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3805
  % -0,06
 • BITCOIN/TL
  2254321,252
  % 1,58
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Turkcell Finansman Kredisi Nedir? (Financell ve Kullanımı)

Turkcell Finansman Kredisi Nedir? (Financell ve Kullanımı)

Turkcell; herkes tarafından tercih edilen oldukça büyük bir şirkettir. Bu bağlamda, ürün ve hizmet alımını kolay hale getirmek için Financell adı verilen Turkcell finansman kredisi sunulmaktadır. Financell kredisi; bilhassa son yıllarda birçok tüketicinin tercihi olmaktadır.

Turkcell Finansman Kredisi Nedir? Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herkesin bildiği gibi tüketicilerin ihtiyaçlarının karşılanması için bankalar tarafından kredi verilmektedir. Bu bağlamda, Turkcell de boş durmayarak cihaz alımlarını daha kolay hale getirmek için finans şirketi kurmuştur. Son yıllarda, kredi kartı kullanılarak elektronik taksit yapma şansına son verilmesinden dolayı tüketiciler ciddi sorunlar yaşamaktaydı. Bu noktada, bu durumu toparlamak adına Turkcell tarafından bir şirket kuruldu. Bu sayede, Turkcell finansman kredisi sunulmaya başlandı. Financell kredisi sayesinde tüketicilerin daha rahat ödeme yapabilmesi sağlanmış oldu.

Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2023

Son dönemlerde kredi ihtiyacı olduğunda sigortasız kredi veren bankalar aramaları gerçekleştirmektedir. Kredi noktasında bankaların sigorta yapmak istemesi için birkaç nokta bulunmaktadır.Konut kredisi alan veya araç alanlar için sigorta mecburi bir şekilde sunulmaktadır. Araç alanlar için hem zorunlu trafik sigortası hem de kasgo isteyen bankalar, konut için de yine zorunlu sigortaları yaptırmaktadır. Bunun haricinde bir de sizlerin yaşınıza göre kredi verirken sigorta durumu söz konusudur.Burada bankaların hepsi

İlgili İçerik

Turkcell finansman kredisi için başvuru yapmak isteyenlerin vakit kaybetmeden Turkcell müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Bu sayede, tüketiciler, ne kadarlık kredi kullanabileceklerini öğrenmiş olurlar. Financell kredisi; faturalarını zamanında ödeyen ve kredi notu yüksek olan kişilerin rahatlıkla faydalanabilecekleri türden bir kredidir.

turkcell finansman kredisi nasıl alınır

turkcell finansman kredisi nasıl alınır

Turkcell Finansman Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell grup üyesi olan şirketin BDDK tarafından onaylı olmasından mütevellit bu kredinin oldukça güvenilir şartlar taşıdığını söylemek gerekir. Bu kredi; Turkcell tarafından satılan cihazlar için kullanılmaktadır. Ancak, ihtiyaç kredisi veya bireysel kredi gibi nakit şeklinde verilmediklerini söylemek gerekir. Elektronik cihaz veya cep telefonu almak isteyenlerin ceplerinde nakit para bulunmuyorsa Financell kredisi kullanabilirler.

Turkcell finansman kredisi kullanmak isteyenler; Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak sorgulama işlemi yapabilirler. Bu sayede, ne kadarlık kredi kullanabileceklerini öğrenebilirler.

Herşeye Rağmen Kredi Veren Bankalar

Silici bozuk, kredi alması için önünde bir takım resmi problem bulunan kişiler içinde son çare başvurabilecekleri bir banka arayışı artışta. Peki insanlar herşeye rağmen kredi veren bankalar hakkında ne kadar bilgi sahibi. Ve böyle bir banka mevcut mu? Bu makalemizde bu konuya değinmeye çalışacağız.herşeye rağmen kredi veren bankalar Sicili Bozuk Olana

İlgili İçerik

Turkcell Finansman Borç Yapılandırma

Turkcell borçlarını belirli sebeplerden dolayı ödeyemeyen tüketiciler; borç yapılandırma işlemleri için 0850 200 05 32 Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurabilirler. Bunun yanı sıra, Turkcell Hesabım uygulamasının içerisinde yer alan Canlı Hizmet kısmından da taleplerde bulunabilmek mümkündür. Müşteri hizmetlerine bilgi verildiği takdirde borç yapılandırma işlemlerinin hukuk bürosuna devredilmeden çözülmesi mümkündür.

turkcell finansman kredisi

turkcell finansman kredisi

Turkcell Kredi İsteme

Hattınız faturalı olduğu takdirde Turkcell finansman kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Turkcell faturalı hattın en az altı ay boyunca kullanılmış olması gerekir. Aktif hat kullanımı çok önemlidir. Buna ek olarak, faturalı hattın aylık ödemelerinin eksiksiz ve düzenli olarak yapılması gerekir. Turkcell kredi isteme işlemlerinin gerçekleşmesi için tüketicilerin yukarıdaki hususlara ek olarak kredi notlarının yüksek olması şarttır. Buna ek olarak, belirli bir müktar bayi hizmet bedelinin ödenmesi söz konusu olabilir.

Esnaf Kefalet Kredileri Nedir? (2023 Hesaplama Tablosu)

Ticari iş yeri sahiplerinin esnaf kefalet kredileri sayesinde ciddi nefes aldıklarını sürekli duyuyoruz. Bankalar, meslek odaları gibi yerler vasıtasıyla sıklıkla dile getirilen bu kredi sisteminin ne olduğu ve nasıl bir çalışma düzeni içerisinde sunulduğu hakkında bilgi vermeye gayret göstereceğiz.Ticari İşletme sahiplerinin özel ayrıcalıklar dahilinde almış olduğu bir ticari kredi olarak özetlenebilir. Sağlamış olduğu en büyük avantaj, birçok krediye göre daha uzun vadeli oluşudur. Esnafa sunulmuş olan

İlgili İçerik

Turkcell kredi isteme işlemleri için tüketicilerin nüfus cüzdanıyla beraber bayiye başvurması gerekmektedir. Bayi görevlileri; TC kimlik numarasıyla tüketici hakkında detaylı bir inceleme yapacaktır.

Turkcell Tahsilat Birimi Telefon Numarası

Turkcell tahsilat birimi telefon numarası; 0532 757 55 55 olarak bilinmektedir. Bu hat üzerinden kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama gibi seçenekler arasından tercih yapılarak ödeme işlemleri tamamlanabilir. Bunun yanı sıra, Paycell mobil uygulaması yoluyla da söz konusu ödeme işlemlerini yapmak mümkündür.

Turkcell cihaz kampanyanız devam ediyorsa oldukça kolay bir şekilde taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Yukarıdaki seçenekler; Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu çözümler arasında bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan B214, B250 Mesajları Nasıl İptal Edilir? (B ile Başlayan Mesajlar) başlıklı makalemizde b0002 sms eiptal, belediyeden gelen mesajları iptal etme ve istenmeyen sms iptal hakkında bilgiler verilmektedir.