• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2154230,320
  % -0,08
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14

Western Union Haftasonu Açık Şubeler

Western Union Haftasonu Açık Şubeler

Para gönderme veya çekme işlemleri haftasonuna denk gelen western union müşterilerinin en çok sorduğu sorulardan olan western union haftasonu açık şubeler hangileridir sorusunu bu rehberimizde cevaplayacağız.

Öncelikle daha önce de sizlere western union nedir makalemizde de detaylıca bahsettiğimiz üzere uluslararası para transferleri konusunda lider olan firma sayesinde 7/24 ve hafta sonları işlem yapabilmek mümkündür.

Burada bilinmesi gereken gönderimlerin hangi acenteler üzerinden sağlanacağı durumudur. Çünkü her acente haftasonları hizmet vermeyebilmektedir.

Western Union Para Transferi Sağlayan Acenteler

Western union dahilinde ülkeler arası bir para transferi sağlamak için hizmet sunan ülkemizde binlerce acente bulunmaktadır. Bunlar ptt şubeleri, özel ödeme kuruluşları ya da banka şubeleri olabileceğinden detaylı bir şekilde bahsetmiş ve özellikle western union hangi bankalarda var içeriğinde de bu banka şubelerinin hangi kurumlar olduğunu söylemiştik.

Fakat bilinmesi gerekiyor ki bu acentelerin hepsini western union haftasonu açık şubeler kapsamında değerlendirmek doğru olmayacaktır. Çünkü örneğin western union ptt şubeleri aracılığı ile haftasonu transfer işlemi gerçekleştirmek çok zor. Çünkü bazı özel bölgeler hariç ptt şubeleri haftasonu hizmet vermemektedir.

Durumun böyle olması sizi alternatif kuruluşlara yönlendirecektir. Bu kurumların başında da BPN veya banka kuruluşları gelebilir.

Western Union BPN İle Haftasonu Transfer

Ödeme kuruluşu olarak hizmet sunan BPN western union para transferleri işleminde de yetkili bir acentedir. Ülkemizde çok geniş bir ağı bulunan BPN aracılığı ile haftasonları da transfer işlemi sağlamak mümkün durumdadır.

western union haftasonu açık şubeler

western union haftasonu açık şubeler

Tabii ki burada bilmeniz gereken detay bpn aslında ara acente hizmeti sunmaktadır. Yani yetkilendirdiği bazı kurumlar ile hizmet vermektedir. Bunlar şehirden şehre değişiklik gösterse de örneğin bir gıda marketi, rent a car şubesi ya da bir kuyumcu olabilir. BPN resmi web sitesi aracılığı ile il seçimi yaparak transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BPN acentelerinin en olumlu yanı çoğu haftasonları da açık bulunan market gibi işletmeler olması sebebiyle istediğiniz zaman işlem gerçekleştirmenize olanak sağlamasıdır.

Bu nedenle western union haftasonu açık şubeler hangileridir sorusuna verilecek en detaylı cevap bpn aracılığı ile sağlanabilir. Kuyumcudan, markete, iletişim kurumlarından petrollere kadar çok geniş bir ağı bulunan acente size pazar günleri dahil transfer işlemi sağlama kolaylığı tanıyacaktır.

Yine bilindiği üzere ve western union hangi ülkelerde hizmet vermektedir sorusuna takılı kalmadan tüm ülkeler için kolay işlem sağlayabilirsiniz.

Western Union Pazar Günü Çalışır Mı?

Bir üst başlıkta da detaylarını belirttiğimiz üzere western union pazar günü çalışır mı sorusunun sorusuna rahatlıkla evet diyebiliriz. Tabii ki bunun için en uygun acente BPN şubeleri olacaktır. Mesela bpn acentesi olan bir petrol Pazar günleri de hizmet verecektir. Ya da bir market yine aynı şekilde Pazar günü de hizmet vermeye devam edecektir.

Para transferi konusunda gerçekleşen işlemlerde bu şubelerde de bir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle western union ile para nasıl gönderilir başlığında aktardığımız detayları burası içinde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senet Nasıl Doldurulur? Senet Doldurma Örneği başlıklı makalemizde Boş senet örneği 2019, Kefilsiz senet Geçerli midir ve Örnek senet doldurma Boş senet örneği hakkında bilgiler verilmektedir.